top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Vienna Insurance Group  презентувала стратегію роботи на українському ринку страхування життя

13 вересня 2018 року в Києві відбулася зустріч Голови Наглядової ради СК «Княжа Лайф VIG», члена Правління Vienna Insurance Group пана Франца Фукса з ключовими партнерами з продажу, в рамках якої були визначені пріоритети роботи на найближчі роки.

«Не дивлячись на те, що український ринок страхування життя є доволі складним та непередбачуваним, Vienna Insurance Group, з огляду на значну чисельність населення та низький рівень проникнення страхових послуг, розглядає його як один з ключових та має намір активно розвивати як Компанію, так і ринок в цілому. Маючи в розпорядженні усі наявні ресурси та можливості «материнської» структури Vienna Insurance Group, головним завданням на найближчу перспективу ми бачимо збільшення частки ринку та входження СК «Княжа Лайф VIG» до першої трійки лідерів українського ринку страхування життя», - зазначив пан Фукс.

 

З огляду на те, що у структурі українського страхового ринку частка страхування життя складає лише близько 10%, в той час, як в європейських країнах ринок цей показник є значно вищим, ринок має потенціал до зростання. Водночас стримуючим фактором є низький рівень комунікації на ринку, обізнаності клієнтів щодо сучасних страхових продуктів.

В цих умовах партнери, як важливі складові у ланцюгу між Компанією та кінцевим клієнтами, мають не лише здійснювати продажі, а й формувати та розвивати культуру страхування життя, бути віддані ідеї розвитку страхування життя в Україні. Саме в цьому криється головний резерв зростання, який, за умови правильної роботи, може бути використаний повною мірою.

1.JPG
2.JPG
3.jpg
4.jpg
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
bottom of page