top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» вітає з Днем захисника України!

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних сил України, дорогі наші захисники! Вітаємо Вас з величним національним святом – Днем Захисника України!

Це свято не лише чоловіків, це свято усіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це - свято України. Адже служіння Вітчизні - це більше, ніж професія. Це - величезна любов, сила волі й патріотизм.

 

Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи. Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів — запорука миру, спокою і щасливого майбуття України, гідна шана нашим славним козацьким пращурам.

 

Щиро вдячні кожному захиснику, хто, ризикуючи власним життям, із честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок. Знайте, ми віримо в силу українського війська і в мирне щасливе майбутнє України.

 

Тож  бажаємо усім захисникам міцного здоров'я, патріотичного духу, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу задля слави України.

5.jpg
bottom of page