Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» вітає з Днем захисника України!

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних сил України, дорогі наші захисники! Вітаємо Вас з величним національним святом – Днем Захисника України!

Це свято не лише чоловіків, це свято усіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це - свято України. Адже служіння Вітчизні - це більше, ніж професія. Це - величезна любов, сила волі й патріотизм.

 

Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи. Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів — запорука миру, спокою і щасливого майбуття України, гідна шана нашим славним козацьким пращурам.

 

Щиро вдячні кожному захиснику, хто, ризикуючи власним життям, із честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок. Знайте, ми віримо в силу українського війська і в мирне щасливе майбутнє України.

 

Тож  бажаємо усім захисникам міцного здоров'я, патріотичного духу, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу задля слави України.

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua