Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» - партнер спеціалізованого семінару «Інклюзивна освіта: від теорії до практики»

16 травня 2017 року в рамках партнерства з громадською організацією DCP-Help СК «Княжа Лайф VIG» підтримає унікальний навчально-практичний спеціалізований семінар «Інклюзивна освіта: від теорії до практики», що відбудеться у приміщенні Путрівсього НВК (с. Путрівка, Васильківський район, Київська обл.). Учасниками семінару стануть фахівці з інклюзивної освіти та реабілітації, викладачі, учні, батьки дітей з особливими потребами та усі зацікавлені та небайдужі щодо інклюзії.
В програмі семінару передбачено відкриття фото-виставки «Сила духу» —проекту про особливих дітей та їх особливих батьків, презентація соціального мультфільму «Мотузки», а також  учнівського проекту «Наочно про інклюзію». В рамках семінару працюватиме окрема секція для фахівців-педагогів та керівників навчальних закладів Васильківського району із майстер-презентацією соціально-психологічної гри «Інклюзивна толерантність учнів в умовах навчально-виховного процесу». На семінарі буде також організовано інклюзивні майстер-класи для дітей, представлено спеціалізовану літературу з проблем інклюзії.
Гостинний Путрівський НВК, в приміщенні якого відбудеться семінар, пригостить усіх гостей славетними еклерами!
Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь в семінарі 16 травня 2017 року з 11:00 до 15:00 за адресою: Київська область, Васильківський район, с. Путрівка, вул. Путрівська, 156.
За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка,  за тел. (045) 712-80-46 або за електронною адресою putrovkaschool@ukr.net

ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧ!

 

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua