top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» - партнер спеціалізованого семінару «Інклюзивна освіта: від теорії до практики»

16 травня 2017 року в рамках партнерства з громадською організацією DCP-Help СК «Княжа Лайф VIG» підтримає унікальний навчально-практичний спеціалізований семінар «Інклюзивна освіта: від теорії до практики», що відбудеться у приміщенні Путрівсього НВК (с. Путрівка, Васильківський район, Київська обл.). Учасниками семінару стануть фахівці з інклюзивної освіти та реабілітації, викладачі, учні, батьки дітей з особливими потребами та усі зацікавлені та небайдужі щодо інклюзії.
В програмі семінару передбачено відкриття фото-виставки «Сила духу» —проекту про особливих дітей та їх особливих батьків, презентація соціального мультфільму «Мотузки», а також  учнівського проекту «Наочно про інклюзію». В рамках семінару працюватиме окрема секція для фахівців-педагогів та керівників навчальних закладів Васильківського району із майстер-презентацією соціально-психологічної гри «Інклюзивна толерантність учнів в умовах навчально-виховного процесу». На семінарі буде також організовано інклюзивні майстер-класи для дітей, представлено спеціалізовану літературу з проблем інклюзії.
Гостинний Путрівський НВК, в приміщенні якого відбудеться семінар, пригостить усіх гостей славетними еклерами!
Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь в семінарі 16 травня 2017 року з 11:00 до 15:00 за адресою: Київська область, Васильківський район, с. Путрівка, вул. Путрівська, 156.
За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка,  за тел. (045) 712-80-46 або за електронною адресою putrovkaschool@ukr.net

ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧ!

 

bottom of page