top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» розвиває партнерський канал у Кам'янці-Подільському


9 червня СК «Княжа Лайф VIG» взяла участь у черговому семінарі партнера ТОВ «ФКК «НАШ КАПІТАЛ», що відбувся у Кам'янці-Подільському.

Активна робота з партнерами – важлива складова успішного розвитку. Саме тому СК «Княжа Лайф VIG» докладає максимум зусиль, щоб робота з партнерами була не лише системною та конструктивною, а й будувалась на засадах довіри та спільного бачення цілей.  Саме так можна охарактеризувати нашу спільну роботу з ТОВ  «ФКК «НАШ КАПІТАЛ» - партнером, який чудово зарекомендував себе вподовж багатьох років співпраці. Тому ми з радістю відгукнулися на запрошення ТОВ  «ФКК «НАШ КАПІТАЛ» відвідати семінар у Кам'янці-Подільському, який відбувся 9 червня. 

СК «Княжа Лайф VIG» на семінарі партнера представляв директор департаменту продажів Олександр Гриньков, який під час свого виступу презентував Компанію та результати роботи у 2017 році, окреслив плани співробітництва на найближчу перспективу, а також вручив найкращим продавцям партнера приємні подарунки.

 

А теплий та невимушений тон зустрічі ще раз підкреслив, що спільна робота, побудована на принципах взаємної поваги та спільності цілей, неодмінно приводить до успіху.

bottom of page