Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» розвиває партнерський канал у Кам'янці-Подільському


9 червня СК «Княжа Лайф VIG» взяла участь у черговому семінарі партнера ТОВ «ФКК «НАШ КАПІТАЛ», що відбувся у Кам'янці-Подільському.

Активна робота з партнерами – важлива складова успішного розвитку. Саме тому СК «Княжа Лайф VIG» докладає максимум зусиль, щоб робота з партнерами була не лише системною та конструктивною, а й будувалась на засадах довіри та спільного бачення цілей.  Саме так можна охарактеризувати нашу спільну роботу з ТОВ  «ФКК «НАШ КАПІТАЛ» - партнером, який чудово зарекомендував себе вподовж багатьох років співпраці. Тому ми з радістю відгукнулися на запрошення ТОВ  «ФКК «НАШ КАПІТАЛ» відвідати семінар у Кам'янці-Подільському, який відбувся 9 червня. 

СК «Княжа Лайф VIG» на семінарі партнера представляв директор департаменту продажів Олександр Гриньков, який під час свого виступу презентував Компанію та результати роботи у 2017 році, окреслив плани співробітництва на найближчу перспективу, а також вручив найкращим продавцям партнера приємні подарунки.

 

А теплий та невимушений тон зустрічі ще раз підкреслив, що спільна робота, побудована на принципах взаємної поваги та спільності цілей, неодмінно приводить до успіху.

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua