top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

CК «Княжа Лайф VIG» на директорському балу партнера ФКК «Наш Капитал»

Бал – це завжди виключна подія, а бал у колі друзів та однодумців – тим більше.

Саме тому ми з радістю відгукнулися на пропозицію нашого надійного партнера – ФКК «Наш Капітал», який запросив керівництво СК «Княжа Лайф VIG» на справжній бал!

Причому не просто бал, а на директорський бал-презентацію, присвячений нагородженню найкращих директорів партнера. Урочиста подія відбулася нещодавно у готелі «Братислава» у м. Києві.

СК «Княжа Лайф VIG» на заході представляли Голова Правління Дмитро Грицута,  Перший Заступник Голови Правління Ірина Бордюг, директор департаменту продажів Олександр Гриньков та начальник відділу по роботі із страховими посередниками Наталія Ганніч.

Найкращі директори партнера на знак визнання їх вагомого внеску у розвиток ФКК «Наш Капітал» та страхового ринку України в цілому отримали від ФКК «Наш Капітал» відмінні подарунки – ексклюзивні іменні золоті годинники, а також каблучки зі справжніми діамантами!

Урочисту атмосферу вечора підтримав своїм виступом відомий український співак Олександр Кривошапко.

Ми дякуємо ФКК «Наш Капітал» за чудове свято та бажаємо подальшого успішного розвитку та підкорення нових висот. Впевнені, що з такою цілеспрямованою та згуртованою командою нашому чудовому партнеру по силах будь-які звершення!

4_2.jpg
ART_2247_12.jpg
3.jpg
ART_3486_12.jpg
photo-22.jpg
photo-28_12.jpg
6.jpg
bottom of page