top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Vienna Insurance Group створює найбільшу компанію зі страхування життя в Австрії

 
Vienna Insurance Group* (VIG) - провідний страховик Центральної та Східної Європи та головний акціонер СК «Княжа Лайф VIG», планує об’єднати австрійські страхові компанії Wiener Städtische та Sparkassen Versicherung (s Versicherung) у 2018 році за умови схвалення Правліннями компаній Групи та місцевими органами влади, що дозволить Wiener Städtische стати лідером на ринку страхування життя в Австрії. Метою злиття є посилення банківської дистрибуції.        

Майже через десять років після того, як компанія s Versicherung була придбана Wiener Städtische та стала членом Групи, наступний етап у спільній історії успіху цих двох компаній зараз бере свій початок «Ці дві компанії будуть об'єднані в одну. Метою є використання об’єднаних сильних сторін обох страхових компаній у банківському страховому бізнесі. У цьому об’єднанні Wiener Städtische забезпечує свій багаторічний досвід як комбінований страховик, в той час як s Versicherung забезпечує свій діловий досвід та новаторську позицію у банківській дистрибуції», - пояснила Елізабет Штадлер, Генеральний директор Vienna Insurance Group. Очікується, що злиття набуде юридичної сили протягом 2018 року.

Завдяки реорганізації клієнти Erste Bank та Sparkassen зможуть отримати ширший спектр продуктів та послуг. «Наша головна мета - співпрацювати з партнерами в Erste Bank та Sparkassen, щоб скористатися перевагами тих можливостей, що існують у банківській дистрибуції», - пояснив Роберт Лассхофер, генеральний директор Wiener Städtische. Бренд s Versicherung залишиться незмінним на ринку, а назва s Versicherung і надалі буде використовуватись для страхових рішень, що надаються через Erste Bank та Sparkassen. «Більш ніж 30-річне успішне партнерство з Erste Bank та Sparkassen забезпечує бренду s Versicherung  сильні позиції, що дозволить систематично розширювати банківську дистрибуцію у майбутньому», - зазначив Лассхофер. Злиття не змінює жодної політики, яка вже існує з клієнтами Wiener Städtische та s Versicherung.

Таким чином, завдяки злиттю утвориться найбільша компанія зі страхування життя в Австрії. В рамках цього бізнесу обидві компанії мали сукупний обсяг страхових премій близько 707 мільйонів євро, а загальна частка ринку становила близько 24% у першій половині 2017 року. У майбутньому об’єднана компанія буде обслуговувати понад 2,5 мільйони австрійських клієнтів!

Доівдка:

Частка ринку Vienna Insurance Group, що склала 24% у першій половині 2017 року, забезпечує Групі лідерську позицію на австрійському ринку страхування. Wiener Städtische мав частку ринку у 14,4%, а s Versicherung - 4,1% за аналогічний період часу. У першій половині 2017 року в Австрії VIG зібрала 2,167 млн. євро страхових премій, що становило 44% загального обсягу премій у розмірі 4,972 млн. євро. Wiener Städtische зібрала ще 1,330 млн. євро страхових премій, а s Versicherung  - 381 млн. євро.

З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням:

http://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2017/21_Merger_in_Austria_en.pdf

____________________________________________________________________________________

*Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG, створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи близько 25 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі.  В Україні Vienna Insurance Group представлена 4 страховими компаніями: «Княжа Лайф VIG», «Княжа VIG», «Українська страхова група», «Глобус».

bottom of page