top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Страхові виплати 2019 року: кейс клієнтки, Галини Чумак

 

Нам завжди приємно робити виплати по дожиттю і бачити щасливих клієнтів. Ось одна із історій.

Галина Чумак, екс-керівник відділення «ПриватБанк» у м. Київ, клієнтка СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп»: «У листопаді 2019 року я отримала страхову виплату за ризиком дожиття (закінчення дії договору) у компанії СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп». Рішення оформити договір я прийняла сім років тому, у 2012 році. Обрала для себе варіант договору із помірним за сумою піврічним внеском і цієї осені отримала понад 75 тисяч гривень.

Я вважаю, що договори страхування життя є необхідним елементом у «фінансовому кошику» кожної свідомої людини, особливо сім’янина. Адже у порівнянні із банківськими депозитом, тут ти захищений від власних імпульсних рішень – піти і зняти накопичення і, що найголовніше, перебуваєш під страховим захистом провідної світової страхової компанії.

Я маю страхові поліси ще у двох компаніях, і для мене необтяжливо регулярно сплачувати внески по ним, адже для себе я все наперед продумала і добре розрахувала. Крім того, я вирішила продовжити співпрацю із СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» і цієї ж осені оформила новий договір за програмою «Віденські традиції». Адже бути застрахованою в одній із найкращих європейських компаній – СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» – це вже моя особиста «хороша традиція»!

bottom of page