Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Страхові виплати 2019 року: кейс клієнтки, Галини Чумак

 

Нам завжди приємно робити виплати по дожиттю і бачити щасливих клієнтів. Ось одна із історій.

Галина Чумак, екс-керівник відділення «ПриватБанк» у м. Київ, клієнтка СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп»: «У листопаді 2019 року я отримала страхову виплату за ризиком дожиття (закінчення дії договору) у компанії СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп». Рішення оформити договір я прийняла сім років тому, у 2012 році. Обрала для себе варіант договору із помірним за сумою піврічним внеском і цієї осені отримала понад 75 тисяч гривень.

Я вважаю, що договори страхування життя є необхідним елементом у «фінансовому кошику» кожної свідомої людини, особливо сім’янина. Адже у порівнянні із банківськими депозитом, тут ти захищений від власних імпульсних рішень – піти і зняти накопичення і, що найголовніше, перебуваєш під страховим захистом провідної світової страхової компанії.

Я маю страхові поліси ще у двох компаніях, і для мене необтяжливо регулярно сплачувати внески по ним, адже для себе я все наперед продумала і добре розрахувала. Крім того, я вирішила продовжити співпрацю із СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» і цієї ж осені оформила новий договір за програмою «Віденські традиції». Адже бути застрахованою в одній із найкращих європейських компаній – СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» – це вже моя особиста «хороша традиція»!

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua