top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Фінальний вебінар циклу «Базовий курс фінансового консультанта «Майстер страхування життя 2017» від «Княжа Лайф VIG» відбудеться 21 червня 2017 року!

Шановні партнери!

Ми раді повідомити, що 21 червня 2017 року відбудеться фінальний шостий вебінар циклу «Базовий курс фінансового консультанта «Майстер страхування життя 2017», який буде присвячено аналізу нової пенсійної реформи в Україні та пошуку шляхів надійного пенсійного убезпечення.

Ефективне пенсійне забезпечення – чи не найважливіша складова успішного розвитку держави. Пенсійна реформа в Україні стрімко набирає обертів. Водночас вона розкриває і суттєві «кричущі» дисбаланси, оскільки держава через обмеженість ресурсів не може забезпечити ефективний соціальний захист населення.

 В цій ситуації у переважної більшості людей виникає закономірне питання: «Як надійно захистити себе та забезпечити достойну старість?». На усі ці питання надасть відповідь наш новий вебінар «Пенсійна реформа в Україні: що далі?», на який ми запрошуємо усіх, кого цікавлять ці проблеми. В ході вебінару ми детально розглянемо майбутні зміни в пенсійній реформі, проблеми Пенсійного фонду  та визначимо ефективні шляхи їх вирішення. Спікером вебінару виступить директор департаменту продажів СК «Княжа Лайф VIG» Олександр Гриньков.

Фінальний вебінар циклу «Базовий курс фінансового консультанта «Майстер страхування життя 2017» відбудеться 21 червня 2017 року о 18:00. Чекаємо на зустріч з Вами!

 

Нагадуємо, що сторінка вебінарів знаходиться за посиланням: http://webinar.kniazha-life.com.ua
 

Для реєстрації участі у вебінарі Вам необхідно:

  1. Перейти за посиланням для входу на вебінар;

  2. У полі «Ім'я та прізвище» ввести прізвище та назву партнера, якого Ви представляєте (Приклад: прізвище менеджера - НАЗВА ПАРТНЕРА). Якщо дана вимога не буде виконана, після попередження, адміністратор може видалити учасника без можливості його подальшої участі у вебінарі.
     

Звертаємо Вашу увагу, що кожен учасник після прослуховування циклу вебінарів матиме можливість пройти атестацію та отримати посвідчення фінансового консультанта!

bottom of page