top of page

Інвестувати в розвиток, зміцнити лідируючі позиції на ринку та придбати нову компанію: Vienna Insurance Group презентувала стратегію роботи в Україні

Провідний страховий холдинг Австрії, Центральної та Східної Європи, Vienna Insurance Group ( VIG) має намір зміцнити лідируючі позиції на страховому ринку України і вивчає можливість придбання ще однієї української  компанії в секторі non-life страхування. Стратегія холдингу передбачає активний розвиток компаній "Княжа", "Українська Страхова Група" та "Княжа Лайф", які представляють бізнес VIG  в Україні. Крім того, до 2021 року відбудеться  консолідація  ще двох українських бізнес-одиниць холдингу: «Української страхової групи»  та СТ «Глобус», які мають сильні позиції на ринку автострахування.

Цю інформацію повідомив Франц Фукс,  член правління Vienna Insurance Group  та голова наглядової ради усіх українських компаній холдингу, під час прес-сніданку, що відбувся   13 вересня 2018 року в Києві та був присвячений стратегії розвитку групи VIG на ринку України.

«Ми прийшли в Україну, щоб залишитися надовго. І хоча українське страхування є доволі складним щодо законодавчого регулювання, наш холдинг зацікавлений у розвитку саме тут. Адже в Україні мільйони незастрахованих автомобілів і будинків, а страхування життя взагалі переживає «дитячий період» – його питома вага в структурі страхового ринку незначна, хоча весь європейський досвід свідчить, що вона має стати більшою, ніж вага інших видів страхування.  В Україні більше 40 мільйонів населення, і якщо з часом на кожну людину припадатиме  9-10 EUR страхових внесків на рік, то нам є над чим працювати», – прокоментував плани холдингу пан Фукс.

Під час заходу були презентовані результати роботи VIG в цілому та в Україні зокрема, а також обговорені окремі плани щодо розвитку українського бізнесу групи на три, п'ять і сім років.

Згідно оцінок Vienna Insurance Group, український ринок має достатньо високі темпи розвитку у порівнянні з іншими локальними ринками, на яких працює VIG. Відтак, холдинг має на меті увійти до ТОП-3 лідерів українського страхового ринку в секторі  non-life, або ризикового страхування. У страхуванні життя компанія планує поступово нарощувати свою частку ринку. Перш за все, ці результати мають бути досягнуті за рахунок розвитку дочірніх компаній холдингу, що вже працюють в Україні.

Планується посилення розвитку СК «Княжа» у роздрібному страхуванні, а також консолідація компаній «УСГ» та «Глобус», які мають сильні позиції на ринку автострахування. Консолідація має відбутися до 2021 року – такі терміни обумовлені необхідністю виконати усі процедури згідно українського законодавства. Передбачається, що консолідація посилить ринкові можливості СК «Українська страхова група»  у наданні страхових послуг  корпоративним клієнтам.

У той же час, пан Фукс  зазначив, що VIG має широкі можливості для інвестицій, і Україна цілком може стати однією з країн, куди вони будуть спрямовані. «Хоча наша стратегія базується на розвитку наявного, а не на придбанні нового бізнесу, ми не виключаємо такий сценарій. У нас достатньо коштів, щоб купити ще одну компанію на ринку ризикового страхування в Україні", – зазначив він.

Сьогодні, за оцінкою групи, VIG займає четверте місце на ринку  non-life страхування України та входить до ТОП-10 українських компаній зі страхування життя.

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
7.jpg
5.jpg
bottom of page