top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Колишній прем'єр-міністр Польщі приєднався до Vienna Insurance Group як член наглядової ради!

 
Професор Марек Белька призначений до наглядової ради трьох компаній Vienna Insurance Group* (VIG) у Польщі.  

Професор Марек Белька, колишній прем'єр-міністр Польщі та президент Національного банку Польщі, був призначений членом наглядової ради польських компаній Compensa Life та Compensa Non-Life з 5 вересня 2017 року та членом Наглядової ради компанії InterRisk з 6 вересня 2017 року. Ці три компанії є дочірніми компаніями VIG у Польщі.
«Ми надзвичайно пишаємось тим, що маємо можливість скористатися послугами професора Марека Бельки як члена наглядової ради наших компаній у Польщі. Завдяки його величезному вітчизняному та міжнародному досвіду, така співпраця буде надзвичайно вигідною  для VIG. Ми вважаємо, що його глибокі знання фінансового сектору значно cтимулюватимуть польські компанії групи у досягненні своїх цілей», - зазначив Франц Фукс, член Правління VIG, відповідальний за Польщу.
Професор Марек Белька народився у Лодзі у 1952 році. Має економічну освіту і працював прем'єр-міністром Польщі з 2004 по 2005 рік. В період з 2010 по 2016 роки він обіймав посаду президента Національного банку Польщі, представляючи Польщу в Європейській системі центральних банків. Його міжнародна кар'єра включала посаду у Міжнародному валютному фонді (МВФ), де він очолював Європейський департамент до червня 2010 року. У 2016 році пан Белька був нагороджений золотим почесним знаком «За заслуги перед Австрійською Республікою».
VIG має п'ять страхових компаній у Польщі та займає четверте місце на страховому ринку країни, з часткою близько 7%. У першій половині 2017р. польські компанії Групи повідомили, що загальний обсяг зібраних премій склав 445 млн. євро, а прибуток до оподаткування - 22 млн. євро.
З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням: 
http://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2017/14_Marek_Belka_Supervisory_board_Poland_en.pdf
____________________________________________________________________________________

 

*Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG, створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи близько 25 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі. 

bottom of page