Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Колишній прем'єр-міністр Польщі приєднався до Vienna Insurance Group як член наглядової ради!

 
Професор Марек Белька призначений до наглядової ради трьох компаній Vienna Insurance Group* (VIG) у Польщі.  

Професор Марек Белька, колишній прем'єр-міністр Польщі та президент Національного банку Польщі, був призначений членом наглядової ради польських компаній Compensa Life та Compensa Non-Life з 5 вересня 2017 року та членом Наглядової ради компанії InterRisk з 6 вересня 2017 року. Ці три компанії є дочірніми компаніями VIG у Польщі.
«Ми надзвичайно пишаємось тим, що маємо можливість скористатися послугами професора Марека Бельки як члена наглядової ради наших компаній у Польщі. Завдяки його величезному вітчизняному та міжнародному досвіду, така співпраця буде надзвичайно вигідною  для VIG. Ми вважаємо, що його глибокі знання фінансового сектору значно cтимулюватимуть польські компанії групи у досягненні своїх цілей», - зазначив Франц Фукс, член Правління VIG, відповідальний за Польщу.
Професор Марек Белька народився у Лодзі у 1952 році. Має економічну освіту і працював прем'єр-міністром Польщі з 2004 по 2005 рік. В період з 2010 по 2016 роки він обіймав посаду президента Національного банку Польщі, представляючи Польщу в Європейській системі центральних банків. Його міжнародна кар'єра включала посаду у Міжнародному валютному фонді (МВФ), де він очолював Європейський департамент до червня 2010 року. У 2016 році пан Белька був нагороджений золотим почесним знаком «За заслуги перед Австрійською Республікою».
VIG має п'ять страхових компаній у Польщі та займає четверте місце на страховому ринку країни, з часткою близько 7%. У першій половині 2017р. польські компанії Групи повідомили, що загальний обсяг зібраних премій склав 445 млн. євро, а прибуток до оподаткування - 22 млн. євро.
З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням: 
http://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2017/14_Marek_Belka_Supervisory_board_Poland_en.pdf
____________________________________________________________________________________

 

*Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG, створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи близько 25 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі. 

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua