Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Наш партнер ТОВ «АРКТУР ФІНАНС» святкує річницю успішної роботи!

13 жовтня СК «Княжа Лайф VIG» взяла участь у святковому семінарі партнера ТОВ «АРКТУР ФІНАНС», присвяченому річниці успішної роботи партнера на українському ринку страхування життя. 

Менеджер по роботі зі страховими посередниками Анастасія Некрасова від імені Компанії привітала партнера ТОВ «АРКТУР ФІНАНС» з днем народження та відзначила з відкриттям офісу у м. Києві, вручивши брендований офісний годинник. Однак на цьому подарунки від СК «Княжа Лайф VIG» не закінчилися! Адже під час гала-вечері ми вручили партнерові ще один надзвичайно символічний подарунок -- картину з логотипом «АРКТУР ФІНАНС». Причому кожен учасник святкового семінару мав можливість взяти участь у її розфарбовуванні і створенні нового шедевра. І їм це чудово вдалося! Всі присутні були просто у захваті від можливості власноруч створити справжній мистецький витвір.
 

Впевнені, що завдяки спільним зусиллям можливо подолати усі різнобарвні складнощі та перепони і впевнено рухатися до своєї мети, чого ми від усього серця і бажаємо нашому шановному партнеру!
 

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua