top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Наш партнер ТОВ «АРКТУР ФІНАНС» святкує річницю успішної роботи!

13 жовтня СК «Княжа Лайф VIG» взяла участь у святковому семінарі партнера ТОВ «АРКТУР ФІНАНС», присвяченому річниці успішної роботи партнера на українському ринку страхування життя. 

Менеджер по роботі зі страховими посередниками Анастасія Некрасова від імені Компанії привітала партнера ТОВ «АРКТУР ФІНАНС» з днем народження та відзначила з відкриттям офісу у м. Києві, вручивши брендований офісний годинник. Однак на цьому подарунки від СК «Княжа Лайф VIG» не закінчилися! Адже під час гала-вечері ми вручили партнерові ще один надзвичайно символічний подарунок -- картину з логотипом «АРКТУР ФІНАНС». Причому кожен учасник святкового семінару мав можливість взяти участь у її розфарбовуванні і створенні нового шедевра. І їм це чудово вдалося! Всі присутні були просто у захваті від можливості власноруч створити справжній мистецький витвір.
 

Впевнені, що завдяки спільним зусиллям можливо подолати усі різнобарвні складнощі та перепони і впевнено рухатися до своєї мети, чого ми від усього серця і бажаємо нашому шановному партнеру!
 

арктур 14_1 копия.jpg
арктур 12_1.jpg
арктур 7-1.jpg
арктур 11_1 копия.jpg
арктур_1.jpg
арктур 6_1.jpg
bottom of page