top of page

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Рейтинг фінансової стійкості СК «Княжа Лайф VIG» на рівні uaAA+ підтверджено!

 
13 березня 2018 року Рейтингове агентство "Стандарт-Рейтинг" підтвердило найвищий рейтинг фінансової стійкості/кредитний рейтинг Приватному акціонерному товариству СК «Княжа Лайф VIG» на рівні uaAA+.

Рейтинг uaAА+ присвоюється страховикам, що мають дуже високу фінансову стійкість.

Приймаючи рішення про підтвердження рейтингу на такому високому рівні, Агентство керувалося підсумками роботи СК «Княжа Лайф VIG» за 2017 рік.

 

Зокрема, діяльність компанії, не дивлячись на доволі напружену економічну ситуацію в Україні, лишається рентабельною та прибутковою. Чистий прибуток за 12 місяців 2017 року склав близько 0,5 млн. грн., а показник рентабельності її власного капіталу - 0,97%.

Інші основні показники СК «Княжа Лайф VIG» за вказаний період також продемонстрували позитивну динаміку:

• Активи зросли на 16,5% до 381,1 млн. грн.;

• Власний капітал збільшився на 0,5% до 48,3 млн. грн.;

• Аквізаційні витрати скоротились на 37,7% до 25,5 млн. грн.

На початок 2018 року власний капітал покривав 14,5% зобов'язань СК «Княжа Лайф VIG», 29,4% зобов'язань покривалися високоліквідними активами (грошові кошти), 5% нерухомістю у власності компанії, 51% облігаціями державної позики.

Як зазначають експерти РА "Стандарт-Рейтинг", фінансова стабільність СК «Княжа Лайф VIG» забезпечується, поряд з іншими факторами, завдяки потужній зовнішній підтримці з боку головного акціонера Vienna Insurance Group, яка є однією з компаній-лідерів на ринку страхування у Європі.

З детальним звітом РА "Стандарт-Рейтинг" можна ознайомитись за наступним посиланням.

bottom of page