Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» підтримала семінар з інклюзивної освіти

Повне залучення дітей з особливими освітніми потребами в усі аспекти шкільної освіти – невід’ємна ознака цивілізованого суспільства. СК «Княжа Лайф VIG», завжди приділяючи належну увагу корпоративній соціальній відповідальності, виступила партнером спеціалізованого семінару «Інклюзивна освіта: від теорії до практики», який відбувся 16 травня 2017 року в стінах гостинного Путрівського НВК (с. Путрівка, Васильківський район, Київська обл.).
Разом з СК «Княжа Лайф VIG», партнерами заходу виступили Громадська Організація «DCP-Help» та соціальний проект «Сила Духа»
Учасниками семінару стали фахівці з інклюзивної освіти та реабілітації, викладачі, учні, діти з особливими потребами та їх батьки.
Надзвичайний інтерес викликала фото-виставка «Сила духу», присвячена особливим дітям та їх особливим батькам. Представлені фотороботи відвертою щирістю почуттів наочно демонструють, що для тепла людського серця немає жодних перешкод.
У своєму виступі на семінарі засновник Громадської Організації «DCP-Help» Руслан Васютін зазначив виключну важливість інклюзії дітей з особливими освітніми потребами в навчальний процес, зупинився на проблемах та особливостях інклюзивної освіти в українських реаліях та наголосив на необхідності розробки і застосування конкретних рішень, які допоможуть кожній дитині рівноправно брати участь в академічному і суспільному житті. 
Найбільш емоційною частиною виступу стала презентація соціального мультфільму «Мотузки», дубльованого за підтримки ГО «DCP-Help» та СК «Княжа Лайф VIG».
Організовані під час семінару інклюзивні майстер-класи для дітей дозволили на практиці показати усім присутнім можливості та перспективи інклюзії.
Завдяки окремій секції в рамках семінару фахівці-педагоги та керівники навчальних закладів Васильківського району мали змогу обговорити практичні аспекти втілення інклюзії в навчальних закладах району. 

 

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua