Vienna Insurance Group інвестувала в Apeiron Biologics AG, яка розробляє ліки від COVID-19

 

Vienna Insurance Group інвестувала в австрійську біотехнологічну компанію Apeiron Biologics AG, яка в даний час працює над препаратом для лікування COVID-19.

Компанія Apeiron базується у Відні і спеціалізується на пошуку і розробці нових методів імунотерапії раку і ліків для лікування респіраторних захворювань. Через пандемію COVID-19 компанія в даний час зосереджена на розробці препарату для боротьби з цією хворобою.

Співпрацюючи з Apeiron, Vienna Insurance Group прагне зіграти свою роль в боротьбі з COVID-19 та підтвердити свою репутацію соціально відповідальної компанії.

«Ми є страховою компанією і  наше завдання – захист людей від ризиків. У нинішній ситуації здоров'я стало центром уваги, і ми, як постачальник послуг зі страхування життя і здоров'я, тримаємо серед головних пріоритетів особисту участь в заходах по охороні здоров'я і  профілактиці захворювань. Наші інвестиції в Apeiron  –  це значущий і довгостроковий проект, який дозволяє нам втілити в життя нашу місію «Захищати те, що має значення»,  –  прокоментувала рішення генеральний директор Vienna Insurance Group, Елізабет Штадлер. В рамках управлінської  програми «Порядок денний 2020» Група вже здійснила ряд заходів, спрямованих на зміцнення здоров'я і благополуччя клієнтів, і активізує свою діяльність в сегменті медичного страхування. Придбання частки в Apeiron Biologics AG узгоджується з цим напрямком і повністю відповідає загальній стратегії Групи.

Поточне клінічне дослідження фази II вакцини COVID-19, розробленої Apeiron, засноване на результатах досліджень вірусу SARS. Розроблений групою дослідників, серед яких є і професор Йозеф Пеннінгер, препарат APN01 був спрямований як відповідь на перший спалах SARS в 2003 році для лікування гострого пошкодження легенів і респіраторного синдрому (саме останній є основною причиною смерті у випадках COVID-19).

 

APN01 імітує рецептор ACE2, який вірус SARS використовує для зараження клітин, і це зупиняє зв'язування вірусу з ними. Завдяки подвійному механізму препарат також захищає легеневу тканину від інфекцій, викликаних вірусом. Препарат в даний час проходить випробування в Австрії та ряді інших європейських країн в рамках клінічного випробування і призначається початковій групі пацієнтів з COVID-19.

 

«APN01 – це один з небагатьох терапевтичних засобів, спеціально спрямованих на коронавірус, і один з найсучасніших препаратів для лікування COVID-19. Якщо результати клінічного випробування будуть позитивними, ймовірно, буде можливо прискорити процес його схвалення в Європі і швидко вивести препарат на ринок. Ось чому ми раді вітати Vienna Insurance Group в якості нового основного інвестора після збільшення нашого капіталу. Ми дуже вдячні за  підтримку і внесок Групи в стримування нинішньої пандемії коронавируса », – зазначив Пітер Ллевеллін-Девіс, генеральний директор Apeiron Biologics AG.

 

«У співпраці з іншими дослідниками наша лабораторія надала перші in-vivo докази того, що білок ACE2 є ключовим рецептором для SARS-CoV-2, а також має потенціал для захисту легенів. Мені дуже приємно, що потенційне використання APN01 для лікування пацієнтів з COVID-19 досліджується в рамках клінічних випробувань. Інвестиції Vienna Insurance Group зіграють істотну роль для подальшого розвитку цього препарату, а також підтримують наші вирішальні зусилля з пошуку ефективних методів лікування в боротьбі з COVID-19 », – пояснив професор Університету Британської Колумбії, Йозеф Пеннінгер, який є засновником і членом Наглядової ради Apeiron.

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Новини

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua