top of page

Vienna Insurance Group інвестувала в Apeiron Biologics AG, яка розробляє ліки від COVID-19

 

Vienna Insurance Group інвестувала в австрійську біотехнологічну компанію Apeiron Biologics AG, яка в даний час працює над препаратом для лікування COVID-19.

Компанія Apeiron базується у Відні і спеціалізується на пошуку і розробці нових методів імунотерапії раку і ліків для лікування респіраторних захворювань. Через пандемію COVID-19 компанія в даний час зосереджена на розробці препарату для боротьби з цією хворобою.

Співпрацюючи з Apeiron, Vienna Insurance Group прагне зіграти свою роль в боротьбі з COVID-19 та підтвердити свою репутацію соціально відповідальної компанії.

«Ми є страховою компанією і  наше завдання – захист людей від ризиків. У нинішній ситуації здоров'я стало центром уваги, і ми, як постачальник послуг зі страхування життя і здоров'я, тримаємо серед головних пріоритетів особисту участь в заходах по охороні здоров'я і  профілактиці захворювань. Наші інвестиції в Apeiron  –  це значущий і довгостроковий проект, який дозволяє нам втілити в життя нашу місію «Захищати те, що має значення»,  –  прокоментувала рішення генеральний директор Vienna Insurance Group, Елізабет Штадлер. В рамках управлінської  програми «Порядок денний 2020» Група вже здійснила ряд заходів, спрямованих на зміцнення здоров'я і благополуччя клієнтів, і активізує свою діяльність в сегменті медичного страхування. Придбання частки в Apeiron Biologics AG узгоджується з цим напрямком і повністю відповідає загальній стратегії Групи.

Поточне клінічне дослідження фази II вакцини COVID-19, розробленої Apeiron, засноване на результатах досліджень вірусу SARS. Розроблений групою дослідників, серед яких є і професор Йозеф Пеннінгер, препарат APN01 був спрямований як відповідь на перший спалах SARS в 2003 році для лікування гострого пошкодження легенів і респіраторного синдрому (саме останній є основною причиною смерті у випадках COVID-19).

 

APN01 імітує рецептор ACE2, який вірус SARS використовує для зараження клітин, і це зупиняє зв'язування вірусу з ними. Завдяки подвійному механізму препарат також захищає легеневу тканину від інфекцій, викликаних вірусом. Препарат в даний час проходить випробування в Австрії та ряді інших європейських країн в рамках клінічного випробування і призначається початковій групі пацієнтів з COVID-19.

 

«APN01 – це один з небагатьох терапевтичних засобів, спеціально спрямованих на коронавірус, і один з найсучасніших препаратів для лікування COVID-19. Якщо результати клінічного випробування будуть позитивними, ймовірно, буде можливо прискорити процес його схвалення в Європі і швидко вивести препарат на ринок. Ось чому ми раді вітати Vienna Insurance Group в якості нового основного інвестора після збільшення нашого капіталу. Ми дуже вдячні за  підтримку і внесок Групи в стримування нинішньої пандемії коронавируса », – зазначив Пітер Ллевеллін-Девіс, генеральний директор Apeiron Biologics AG.

 

«У співпраці з іншими дослідниками наша лабораторія надала перші in-vivo докази того, що білок ACE2 є ключовим рецептором для SARS-CoV-2, а також має потенціал для захисту легенів. Мені дуже приємно, що потенційне використання APN01 для лікування пацієнтів з COVID-19 досліджується в рамках клінічних випробувань. Інвестиції Vienna Insurance Group зіграють істотну роль для подальшого розвитку цього препарату, а також підтримують наші вирішальні зусилля з пошуку ефективних методів лікування в боротьбі з COVID-19 », – пояснив професор Університету Британської Колумбії, Йозеф Пеннінгер, який є засновником і членом Наглядової ради Apeiron.

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

bottom of page