top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» провела інтенсивний тренінг для фінансових консультантів ФКК «Наш Капітал»

09 червня 2017 року СК «Княжа Лайф VIG» успішно провела тренінг для найкращих фінансових консультантів компанії партнера – ФКК «Наш Капітал».
У заході взяли участь близько 30 ключових спеціалістів ФКК «Наш Капітал». Презентації Першого заступника Голови Правління СК «Княжа Лайф VIG» Ірини Бордюг та директора департаменту продажів Олександра Гринькова дозволили провідним фахівцям нашого партнера ФКК «Наш Капітал» отримати необхідні нові знання та краще зрозуміти особливості страхування життя. 

Виступаючи на тренінгу, Перший заступник Голови Правління СК «Княжа Лайф VIG» Ірина Бордюг розглянула актуальну ситуацію на ринку страхування життя в Україні  та критерії надійності страхової компанії.
Директор департаменту продажів СК «Княжа Лайф VIG» Олександр Гриньков у своєму виступі проаналізував проект Пенсійної реформи в Україні та визначив шляхи ефективного пенсійного убезпечення.
Презентації представників СК «Княжа Лайф VIG» викликали бурхливий інтерес і активне обговорення, що наочно демонструє суспільну значущість страхування життя та необхідність створення надійного пенсійного захисту в Україні. 
Як зазначили учасники тренінгу, безпосереднє спілкування з Правлінням Компанії та обмін досвідом є найкращими стимулами до подальшої активної роботи, адже такий діалог максимально мотивує на подальше професійне зростання та здійснення успішних продажів.
 

bottom of page