top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Standard & Poor's підтвердила рейтинг «А+» Vienna Insurance Group зі стабільним прогнозом!

17 серпня 2017р. Міжнародна рейтингова агенція Standard & Poor's (S&P) підтвердила рейтинг A+ зі стабільним прогнозом Vienna Insurance Group* (VIG) – головному акціонеру СК «Княжа Лайф VIG», що передбачає очікування подальшого зростання доходів та укріплення капіталізації.  

Standard & Poor's оцінила профіль бізнес-ризику VIG як «сильний», виходячи з провідної позиції на ринку в Австрії та у Центральній та Східній Європі (ЦСЄ). S&P також відзначила географічну та ділову лінійну диверсифікацію та добре розвинену багатоканальну стратегію розподілу. Ексклюзивна коаліційна угода про співпрацю з Erste Group та мультібрендова стратегія VIG також розглядаються як конкурентні переваги. Згідно з S&P, VIG значною мірою користується перевагами сприятливої економічної ситуації в Австрії та ЦСЄ, хоча потенціал зростання передусім виявляється на ринках ЦСЄ.
Профіль фінансового ризику оцінюється як «дуже сильний». Широка капіталізація Групи досягла рівня «AAA» у 2016 році на основі моделі капіталу, розробленої S&P, що базується на внутрішніх ризиках. S&P розглядає консервативну інвестиційну та перестрахувальну стратегії VIG, що робить Групу відносно стійкою до вірогідної нестабільності надходження капіталу та прибутків. Фінансова гнучкість VIG оцінюється позитивно, а ліквідність Групи характеризується як «виняткова». Це у поєднанні з «адекватним» управлінням ризиками компанії та «потужним» менеджментом в усіх ланках: від найнижчих рівнів до найвищого  керівництва Групи забезпечило підтвердження рейтингу VIG, яка знову отримала стабільний прогноз, залишаючись на даний час найкращою компанією Австрійського торгового індексу.
З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням: 
http://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2017/10_S_P_Rating_confirmation.pdf 
____________________________________________________________________________________

* Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG, створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи понад 24 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі. 

bottom of page