Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Standard & Poor's підтвердила рейтинг «А+» Vienna Insurance Group зі стабільним прогнозом!

17 серпня 2017р. Міжнародна рейтингова агенція Standard & Poor's (S&P) підтвердила рейтинг A+ зі стабільним прогнозом Vienna Insurance Group* (VIG) – головному акціонеру СК «Княжа Лайф VIG», що передбачає очікування подальшого зростання доходів та укріплення капіталізації.  

Standard & Poor's оцінила профіль бізнес-ризику VIG як «сильний», виходячи з провідної позиції на ринку в Австрії та у Центральній та Східній Європі (ЦСЄ). S&P також відзначила географічну та ділову лінійну диверсифікацію та добре розвинену багатоканальну стратегію розподілу. Ексклюзивна коаліційна угода про співпрацю з Erste Group та мультібрендова стратегія VIG також розглядаються як конкурентні переваги. Згідно з S&P, VIG значною мірою користується перевагами сприятливої економічної ситуації в Австрії та ЦСЄ, хоча потенціал зростання передусім виявляється на ринках ЦСЄ.
Профіль фінансового ризику оцінюється як «дуже сильний». Широка капіталізація Групи досягла рівня «AAA» у 2016 році на основі моделі капіталу, розробленої S&P, що базується на внутрішніх ризиках. S&P розглядає консервативну інвестиційну та перестрахувальну стратегії VIG, що робить Групу відносно стійкою до вірогідної нестабільності надходження капіталу та прибутків. Фінансова гнучкість VIG оцінюється позитивно, а ліквідність Групи характеризується як «виняткова». Це у поєднанні з «адекватним» управлінням ризиками компанії та «потужним» менеджментом в усіх ланках: від найнижчих рівнів до найвищого  керівництва Групи забезпечило підтвердження рейтингу VIG, яка знову отримала стабільний прогноз, залишаючись на даний час найкращою компанією Австрійського торгового індексу.
З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням: 
http://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2017/10_S_P_Rating_confirmation.pdf 
____________________________________________________________________________________

* Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG, створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи понад 24 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі. 

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua