top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Страхові виплати КНЯЖА Лайф у 2016 році перевищили 6 млн. грн.!

Турбота про клієнтів – наш принцип. Раді повідомити, що за підсумками 2016 року загальна сума виплат клієнтам зросла  в 2,41 рази порівняно з 2015 роком, сягнувши позначки 6,418 млн. грн.!
Причому страхова виплата у розмірі 2,057 млн. грн., яка була здійснена у 3-му кварталі 2016 року, стала рекордною для компанії за всю її історію. Дана страхова виплата була здійснена одночасно за трьома ризиками «Летальний випадок» в результаті транспортної пригоди після оплати лише одного річного платежу внаслідок аварії легкомоторного літака. Ми щиро сподіваємось, що отримана родиною виплата хоча б частково компенсує труднощі, пов'язані з втратою близької людини. Адже, завчасно застрахувавшись, клієнт подбав про своїх рідних та близьких людей, їх благополуччя та добробут.  
Більше половини (3,303 млн. грн. або 52% від загально суми) було виплачено у 2016 році 90 клієнтам за ризиком «Дожиття» у зв’язку із завершенням строку страхування. Близько 0,143 млн. грн. склали виплати у зв’язку з тяжкими захворюваннями, встановленням інвалідності та виплати, пов’язані з госпіталізацією, лікуванням в стаціонарі, хірургією. Зазначені виплати дозволили нашим клієнтам полегшити тягар життєвих негараздів, наочно доводячи, що немає нічого більш цінного, ніж людське життя.
Ми завжди неухильно дотримуємось взятих на себе зобов’язань та найвищих стандартів обслуговування клієнтів провідного європейського страховика - Vienna Insurance Group (Австрія), який є засновником та власником СК «Княжа Лайф VIG». З нами страхування життя стає доступнішим, а зростаючі з року в рік суми виплат, кількість задоволених клієнтів та відмінні фінансові показники діяльності – найкраще тому підтвердження! СК «Княжа Лайф VIG» - австрійські традиції страхування!

bottom of page