top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Новий фотоконкурс «25 країн – 25 призів!» для клієнтів СК «Княжа Лайф VIG» розпочався!

 

Новий фотоконкурс «25 країн – 25 призів!» для клієнтів СК «Княжа Лайф VIG» розпочався!

Поїздка до нової країни, знайомство з іншою культурою та традиціями, цікаві зустрічі та відкриття
– це надзвичайне джерело для натхнення. Після цікавої поїздки ми по-новому сприймаємо звичні життєві речі та події, і часто знаходимо креативні ідеї як на роботі, так і вдома.

Ми впевнені, що ви теж любите подорожувати, і пропонуємо вам взяти учать у фотоконкурсі
«25 країн – 25 призів!», щоб пригадати найцікавіші моменти із ваших подорожей. Скористайтеся можливістю поділитися з нами своїми найяскравішими спогадами та виграти один із 25-ти чудових призів!

Для участі у фотоконкурсі вам потрібно виконати дві умови.

Перша умова. Оберіть найцікавіше фото зі своєї екскурсії або поїздки до однієї з країн, у яких присутня страхова група Vienna Insurance Group. Нагадуємо, що це 25-ть країн Центральної та Східної Європи
і повний їх перелік ви зможете побачити на карті нижче:

Карта_конкурс.PNG

Опублікуйте фото на офіційній сторінці фотоконкурсу у період з 20 червня по 19 липня 2019 року включно: http://promo.kniazha.life, вказавши ваше ім’я, країну, місто або місце, де це фото було зроблене. Ви також можете надіслати нам фото на адресу contest@kniazha.life для його розміщення, вказавши у листі ваше ім’я, країну, місто або місце, де це фото було зроблене.

Друга умова. Зареєструйтеся у нашому новому онлайн-сервісі «Особистий кабінет клієнта» на https://cabinet.kniazha.life/ (за умови, якщо ви ще ним не користуєтеся). Ми створили цей зручний онлайн-сервіс, щоб ви вільно, у будь-якому куточку світу, могли перевірити стан свого страхового договору, отримати актуальні новини, зв’язатися із менеджерами компанії тощо.

У фотоконкурсі мають право брати участь клієнти, а також діти та онуки у віці до 16 років клієнтів з договорами страхування ПрАТ СК «Княжа Лайф VIG», за якими діє страхове покриття.

Автори 25 найкращих фото будуть нагороджені цінними призами:
 

► 1 головний приз — фірмова валіза для подорожей;

► 24 преміальні призи — фірмові рюкзаки для подорожей та відпочинку;

ГОЛОСУВАННЯ НА СТОРІНЦІ КОНКУРСУ http://promo.kniazha.life ВІДКРИТЕ ДО 19 липня 2019 року включно!

Голосувати за вподобане конкурсне фото можуть як учасники конкурсу, так і відвідувачі офіційної сторінки конкурсу від СК «Княжа Лайф VIG». Свій. Свій голос можна віддати тільки за одне фото.
У разі «накручування» голосів фото буде видалятися з офіційної сторінки конкурсу!

Переможці фотоконкурсу будуть обрані рішенням наради Експертного журі, яке в першу чергу спиратиметься на результати голосування на офіційній сторінці фотоконкурсу (http://promo.kniazha.life).

Фотоконкурс_01_image.PNG
bottom of page