Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Кроcс-селлинг – це ефективно та зручно! Доведено СК «Княжа Лайф VIG».

Важливість кросс-селлингу (або перехресних продажів) як стратегічного каналу продажів СК «Княжа Лайф VIG» останнім часом постійно зростає.
Зумовлено це тим, що саме завдяки кросс-селлингу наші клієнти, окрім безпосередньо страхування життя, мають змогу швидко, зручно та вигідно отримати повний спектр страхових послуг в рамках однієї страхової групи - Vienna Insurance Group, яка користується довірою понад 20 млн. клієнтів в усіх куточках Європи. 
 

Нашим надійним партнером з кросс-селлингу вже не один рік виступає сестринська компанія групи VIG в Україні -  СК «Княжа VIG», яка має розгалужену мережу представництв в Україні. Завдяки такій співпраці спеціалісти з  продажу ризикових (класичних) продуктів СК «Княжа VIG» мають можливість запропонувати своїм клієнтам накопичувальне страхування  життя, а  агенти з продажу продуктів зі страхування  життя - продавати ризикові продукти. Отже, цей канал продажу завдяки ефекту синергії є важливим для обох компаній, дозволяючи фахівцям не лише вивчати нові продукти та зростати в професійному плані, а й розширювати свою нішу на страховому ринку України.
 

З огляду на можливе швидке прийняття  пенсійної реформи, страхування життя  та створення власного пенсійного накопичення  стає все більш цікавим для українських споживачів страхових продуктів. І саме кросс-селлинг забезпечує максимальний охват споживачів, пропонуючи готові рішення там, де це насправді потрібно.
Ось і черговий наш клієнт - начальник відділу медичного та особистого страхування Харківської ОД СК «Княжа VIG» Кіріна Наталія Борисівна після прослуханого вебінару на тему: «Пенсійна реформа. Що далі?» прийняла рішення  відкрити накопичувальну програму страхування життя для власного сина.  Зазначимо, що співробітники компаній страхової групи VIG  в Україні мають унікальне право відкрити спеціальну пільгову програму,  чим Наталія Борисівна і  скористалася. А згідно умов мотивації, окрім полісу накопичувального страхування життя, вона отримала ще й фірмову парасольку СК «Княжа Лайф VIG»!
 

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua