top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Кроcс-селлинг – це ефективно та зручно! Доведено СК «Княжа Лайф VIG».

Важливість кросс-селлингу (або перехресних продажів) як стратегічного каналу продажів СК «Княжа Лайф VIG» останнім часом постійно зростає.
Зумовлено це тим, що саме завдяки кросс-селлингу наші клієнти, окрім безпосередньо страхування життя, мають змогу швидко, зручно та вигідно отримати повний спектр страхових послуг в рамках однієї страхової групи - Vienna Insurance Group, яка користується довірою понад 20 млн. клієнтів в усіх куточках Європи. 
 

Нашим надійним партнером з кросс-селлингу вже не один рік виступає сестринська компанія групи VIG в Україні -  СК «Княжа VIG», яка має розгалужену мережу представництв в Україні. Завдяки такій співпраці спеціалісти з  продажу ризикових (класичних) продуктів СК «Княжа VIG» мають можливість запропонувати своїм клієнтам накопичувальне страхування  життя, а  агенти з продажу продуктів зі страхування  життя - продавати ризикові продукти. Отже, цей канал продажу завдяки ефекту синергії є важливим для обох компаній, дозволяючи фахівцям не лише вивчати нові продукти та зростати в професійному плані, а й розширювати свою нішу на страховому ринку України.
 

З огляду на можливе швидке прийняття  пенсійної реформи, страхування життя  та створення власного пенсійного накопичення  стає все більш цікавим для українських споживачів страхових продуктів. І саме кросс-селлинг забезпечує максимальний охват споживачів, пропонуючи готові рішення там, де це насправді потрібно.
Ось і черговий наш клієнт - начальник відділу медичного та особистого страхування Харківської ОД СК «Княжа VIG» Кіріна Наталія Борисівна після прослуханого вебінару на тему: «Пенсійна реформа. Що далі?» прийняла рішення  відкрити накопичувальну програму страхування життя для власного сина.  Зазначимо, що співробітники компаній страхової групи VIG  в Україні мають унікальне право відкрити спеціальну пільгову програму,  чим Наталія Борисівна і  скористалася. А згідно умов мотивації, окрім полісу накопичувального страхування життя, вона отримала ще й фірмову парасольку СК «Княжа Лайф VIG»!
 

bottom of page