top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Виїзний тренінг СК «Княжа Лайф VIG» для партнера KФК «Free Life» (м. Дніпро): торуємо шлях до клієнта

 
11 жовтня СК «Княжа Лайф VIG» взяла участь у виїзній командній школі «Шлях до клієнта», яку організував наш партнер з продажу - KФК «Free Life» (м. Дніпро).    

Тренером школи виступив директор департаменту продажів СК «Княжа Лайф VIG» Олександр Гриньков. Інтенсивний одноденний тренінг-курс було присвячено  виключно практичним аспектам роботи фінансових консультантів, починаючи від формування кола потенційних клієнтів, аналізу особливостей роботи з ними і закінчуючи укладанням договору страхування життя. 
Учасників школи було розподілено на декілька команд, які взяли участь у практичних рольових іграх. Робота в команді дозволила учасникам не лише покращити навички щодо ефективної комунікації з клієнтами, а й значно удосконалити процес внутрішньокомандного спілкування, сприяючи, таким чином, підвищенню загальної результативності.
Учасники тренінгу також змогли детально ознайомитися з особливостями програм страхування життя, що їх пропонує СК «Княжа Лайф VIG», розглянули процедуру заповнення договорів страхування та організацію процесу їх продажу.
А найкращі за підсумками рольових ігр учасники тренінгу отримали призи від СК «Княжа Лайф VIG»!

bottom of page