top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Розвиток партнерства - 2018: СК «Княжа Лайф VIG» на семінарі ТОВ «Арктур Фінанс» 

 
17 березня у готелі City Holiday (м. Київ) СК «Княжа Лайф VIG» взяла участь у мотиваційному семінарі, який організував та провів наш партнер - ТОВ «Арктур Фінанс». 

Завдяки значній кількості учасників, яких цього разу налічувалося близько 60 з усіх регіонів України, семінар перетворився на справжнє свято страхування життя, в якому чільне місце було відведено СК «Княжа Лайф VIG». Усі присутні мали унікальну можливість отримати цікаву та корисну інформацію щодо розвитку СК «Княжа Лайф VIG» та групи VIG в цілому, обмінятися досвідом щодо найкращих практик з просування страхових продуктів.

СК «Княжа Лайф VIG» на семінарі представляла начальник відділу по роботі із страховими посередниками СК «Княжа Лайф VIG» Наталія Ганніч, яка не лише презентувала Компанію в рамках заходу, а й вручила подарунковий сертифікат Брокард найкращому продавцю партнера.

Позитивна енергетика та тепла невимушена атмосфера заходу забезпечила чудовий настрій та виключно приємні враження, які, без сумніву, будуть сприяти подальшому розвитку співробітництва та зростанню продаж.

bottom of page