top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Vienna Insurance Group визнана Найбільшою міжнародною страховою групою в Україні у 2016 році!

Ми раді повідомити, що за результатами 2016 року, оприлюдненими в рамках Щорічної Презентації підсумків роботи українського страхового ринку, яку проводить всеукраїнський журнал «Insurance TOP», в номінації «Найбільша міжнародна страхова Група в Україні» Vienna Insurance Group визнана лідером в сфері страхування! 
Церемонія вручення, яка зібрала понад 200 професіоналів та учасників ринку страхування, серед яких були і Голова Правління СК «Княжа Лайф VIG» Руслан Васютін та Перший заступник Голови Правління СК «Княжа Лайф VIG» Ірина Бордюг, засвідчила впевненість присутніх у позитивних змінах та високому потенціалі розвитку страхового ринку в Україні. 

Ми від усього серця вітаємо нашого партнера та усі компанії групи в Україні з цією надзвичайною подією та готові сумлінною працею і надалі вносити вклад  у наступні звершення!
Зазначимо, що Vienna Insurance Group в Україні наразі представлена чотирма страховими компаніями: «Княжа Лайф», «Княжа», «Глобус»  та «Українська страхова група», які, за підсумками 2016 року, зібрали сумарно близько 1,5 млрд. грн. страхових платежів, що на 14% більше аналогічного показника минулого року.
Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG,  створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи близько 23 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі.

bottom of page