Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Vienna Insurance Group визнана Найбільшою міжнародною страховою групою в Україні у 2016 році!

Ми раді повідомити, що за результатами 2016 року, оприлюдненими в рамках Щорічної Презентації підсумків роботи українського страхового ринку, яку проводить всеукраїнський журнал «Insurance TOP», в номінації «Найбільша міжнародна страхова Група в Україні» Vienna Insurance Group визнана лідером в сфері страхування! 
Церемонія вручення, яка зібрала понад 200 професіоналів та учасників ринку страхування, серед яких були і Голова Правління СК «Княжа Лайф VIG» Руслан Васютін та Перший заступник Голови Правління СК «Княжа Лайф VIG» Ірина Бордюг, засвідчила впевненість присутніх у позитивних змінах та високому потенціалі розвитку страхового ринку в Україні. 

Ми від усього серця вітаємо нашого партнера та усі компанії групи в Україні з цією надзвичайною подією та готові сумлінною працею і надалі вносити вклад  у наступні звершення!
Зазначимо, що Vienna Insurance Group в Україні наразі представлена чотирма страховими компаніями: «Княжа Лайф», «Княжа», «Глобус»  та «Українська страхова група», які, за підсумками 2016 року, зібрали сумарно близько 1,5 млрд. грн. страхових платежів, що на 14% більше аналогічного показника минулого року.
Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG,  створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи близько 23 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі.

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua