top of page

Премії Vienna Insurance Group у І кварталі 2020 року зросли на 7,2%

 

Vienna Insurance Group (Wiener Versicherung Gruppe) оголосила результати діяльності у  першому кварталі 2020 року. Загальний обсяг страхових премій зріс до 3,1 млрд євро і, відповідно, на 7,2% у порівнянні з першим кварталом 2019 року. Зростання страхових премій Група зафіксувала за всіма напрямками бізнесу в першому кварталі цього року. Зокрема, у сегменті страхування життя Група зафіксувала двозначний ріст (+29,8%) страхових премій.

Перший квартал 2020 року завершився з дещо нижчим прибутком (до оподаткування) у розмірі 121,9 млн євро (-4,4%) і більш високим чистим прибутком (після сплати податків) у розмірі 85,8 млн євро (+2,8% ). Комбінований коефіцієнт покращився на 1,7 відсоткових пунктів і становить 95,1%.

  • Страхові премії зросли до 3,1 млрд євро (+7,2%)

  • Прибуток до оподаткування зменшився до 121,9 млн євро (-4,4%)

  • Комбінований коефіцієнт покращився на 1,7 відсоткових пунктів та становить 95,1%

 

«Ми зафіксували дуже хороший початок року, зі значним збільшенням премій. Це було зумовлено потужними результатами у січні та лютому 2020 року, які суттєво компенсували початкові наслідки обмежень, введених у середині березня в зв’язку із протидією COVID-19. Зниження страхових премій внаслідок зменшення нового бізнесу в першу чергу будуть помітні, починаючи з другого кварталу 2020 року, і, як очікується, триватимуть до кінця фінансового року», – пояснила генеральний директор Елізабет Штадлер. Філії в країнах, де працює Група компаній VIG, поступово почали відкриватися з початку травня. Точки продажу знову стають доступними для клієнтів, за умови дотримання відповідних заходів безпеки.

Група компаній VIG поступово повертається до «нового нормального» функціонування. У травні було здійснено поступовий початок послаблення, враховуючи місцеві положення та вимоги, що дозволяють знову відновити деякі обмежувальні офісні операції для співробітників, більшість з яких зараз працюють вдома. Основна увага приділяється забезпеченню обслуговування клієнтів при дотриманні суворих правил охорони праці. Крім того, відбувається регулярний обмін поточною ситуацією в країнах VIG з місцевим керівництвом компаній Групи VIG. Розвиток ринку капіталів також ретельно контролюється.

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

bottom of page