Премії Vienna Insurance Group у І кварталі 2020 року зросли на 7,2%

 

Vienna Insurance Group (Wiener Versicherung Gruppe) оголосила результати діяльності у  першому кварталі 2020 року. Загальний обсяг страхових премій зріс до 3,1 млрд євро і, відповідно, на 7,2% у порівнянні з першим кварталом 2019 року. Зростання страхових премій Група зафіксувала за всіма напрямками бізнесу в першому кварталі цього року. Зокрема, у сегменті страхування життя Група зафіксувала двозначний ріст (+29,8%) страхових премій.

Перший квартал 2020 року завершився з дещо нижчим прибутком (до оподаткування) у розмірі 121,9 млн євро (-4,4%) і більш високим чистим прибутком (після сплати податків) у розмірі 85,8 млн євро (+2,8% ). Комбінований коефіцієнт покращився на 1,7 відсоткових пунктів і становить 95,1%.

  • Страхові премії зросли до 3,1 млрд євро (+7,2%)

  • Прибуток до оподаткування зменшився до 121,9 млн євро (-4,4%)

  • Комбінований коефіцієнт покращився на 1,7 відсоткових пунктів та становить 95,1%

 

«Ми зафіксували дуже хороший початок року, зі значним збільшенням премій. Це було зумовлено потужними результатами у січні та лютому 2020 року, які суттєво компенсували початкові наслідки обмежень, введених у середині березня в зв’язку із протидією COVID-19. Зниження страхових премій внаслідок зменшення нового бізнесу в першу чергу будуть помітні, починаючи з другого кварталу 2020 року, і, як очікується, триватимуть до кінця фінансового року», – пояснила генеральний директор Елізабет Штадлер. Філії в країнах, де працює Група компаній VIG, поступово почали відкриватися з початку травня. Точки продажу знову стають доступними для клієнтів, за умови дотримання відповідних заходів безпеки.

Група компаній VIG поступово повертається до «нового нормального» функціонування. У травні було здійснено поступовий початок послаблення, враховуючи місцеві положення та вимоги, що дозволяють знову відновити деякі обмежувальні офісні операції для співробітників, більшість з яких зараз працюють вдома. Основна увага приділяється забезпеченню обслуговування клієнтів при дотриманні суворих правил охорони праці. Крім того, відбувається регулярний обмін поточною ситуацією в країнах VIG з місцевим керівництвом компаній Групи VIG. Розвиток ринку капіталів також ретельно контролюється.

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Новини

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua