Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» презентує проект «Сross-Selling VIG Ukraine» у м. Івано-Франківськ!

 
10 листопада, в рамках впровадження проекту «Сross-Selling VIG Ukraine», СК «Княжа Лайф VIG» провела інтенсивний 1-денний тренінг для партнерів по групі VIG в Україні –  продавців CК «Княжа VIG» у Івано-Франківську.        

 

Розвиток кросс-селінгу – надзвичайно важливий напрямок роботи СК «Княжа Лайф VIG». Рішення, що дозволяють убезпечити життя та здійснювати накопичення, чудово доповнюють продуктовий портфель класичного ризикового страхування, сприяючи, таким чином, вирішенню важливої соціальної місії – комплексного захисту громадян. Адже саме завдяки страхуванню життя забезпечується впевненість у майбутньому, захист від непередбачених витрат, необхідна допомога у складних життєвих ситуаціях. Тому одним з пріоритетних завдань СК «Княжа Лайф VIG» є розвиток культури страхування життя в Україні, зокрема, через просування крос-селінгу. 
 

Як зазначила модератор тренінгу, менеджер з навчання та розвитку персоналу СК «Княжа Лайф VIG» Світлана Семенюк, колеги по Групі VIG в Україні зацікавлені у просуванні продуктів зі страхування життя, про що свідчить висока активність учасників, їх бажання вивчати нові для себе страхові продукти. І проведений семінар у м. Івано-Франківськ це наочно продемонстрував.
 

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua