top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» стала членом Української федерації убезпечення

 
15 грудня СК «Княжа Лайф VIG» поповнила ряди членів Української федерації убезпечення, уклавши договір про співпрацю. 

Українська федерація убезпечення – це добровільна недержавна асоціація, що об’єднує провідні компанії, які працюють на класичному страховому ринку України.

 

Створена з метою сприяння розвитку прозорого класичного страхування в Україні, недопущення недобросовісної діяльності на страховому ринку та гарантування високого рівня страхових послуг, Українська федерація убезпечення робить усе можливе для забезпечення ефективної інтеграції українського та європейського ринків страхування.

 

Участь в якості повноцінного члена Української федерації убезпечення дозволить СК «Княжа Лайф VIG» більш ефективно впливати на утвердження в Україні дієвого ринку страхування життя, розробку та впровадження сучасної нормативної бази: стандартів надання страхових послуг, взаємовідносин зі споживачами та інших нормативних актів, а також забезпечення контролю за їх дотриманням.

«Повне членство в Української федерації убезпечення – це новий етап нашого співробітництва, завдяки якому СК «Княжа Лайф VIG» зможе більш активно впливати на розвиток українського ринку страхування життя, формуючи та впроваджуючи необхідний базис для здійснення перетворень», - зазначив Голова Правління СК «Княжа Лайф» Дмитро Грицута, коментуючи подію.

 

Отже, є надія, що спільними зусиллями вдасться надати українському ринку страхування життя новий імпульс розвитку, наближаючи його до найкращих європейських зразків.

bottom of page