top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Vienna Insurance Group демонструє зразкову стійкість за результатами стрес-тесту EIOPA!

Головний акціонер СК «Княжа Лайф VIG» показав чудові результати за усіма трьома кількісними сценаріями стрес-тестів Європейської організації страхування та пенсійного забезпечення (EIOPA).

Три кількісні сценарії оцінювалися на основі коефіцієнта платоспроможності VIG станом на 31 грудня 2017 р. на рівні 220%. Перший сценарій розглядав вплив на платоспроможність зростаючих процентних ставок у поєднанні зі зниженням ринкової вартості, масовим розірванням договорів страхування та зростанням витрат в зв’язку з інфляцією. Другий сценарій розглядав тривалий період низьких процентних ставок разом із зниженням ринкової вартості та збільшенням очікуваної тривалості життя. Третій сценарій був зосереджений на стихійних лихах та припущенні появи визначеної кількості катастроф по всій Європі. На відміну від попередніх стрес-тестів EIOPA, оцінка цього року охоплювала не тільки вплив на акціонерний капітал, а й вплив на платоспроможність.

«Результати стрес-тесту EIOPA підкреслюють видатну потужність власного капіталу VIG, в черговий раз підтверджену рейтинговим агентством Standard & Poor's влітку 2018 року. Ми продемонстрували високу стійкість за різними кризовими сценаріями у дуже складних ринкових умовах. Ми вважаємо це ще одним позитивним свідченням того, що VIG може бути стабільним та надійним партнером», - зазначила Елізабет Штадлер, генеральний директор Vienna Insurance Group, коментуючи результати стрес-тестів.

Результати стрес-тестів EIOPA та графіків платоспроможності VIG доступні за посиланням.

1 копия.jpg
bottom of page