top of page

Вітаємо перших переможців акції для партнерів «Комфортна подорож з СК «Княжа Лайф VIG»!
 

19 січня відбулися перші у новому році семінари нашого ключового партнера – ТОВ ФКК «Наш Капітал», в рамках яких ми вручили заохочувальні призи переможцям новорічної акції для партнерів.

Перший семінар відбувся у готелі Софіївський Посад за участю топ-менеджерів ТОВ ФКК «Наш Капітал» Олександра Ковальчука та Олени Шевчук та вийшов надзвичайно динамічним і цікавим. Адже на додачу до презентації Компанії, начальник відділу по роботі із страховими посередниками СК «Княжа Лайф VIG» Наталія Ганніч, яка представляла Компанію на заході, вручила заохочувальні призи першим переможцям новорічної акції «Комфортна подорож з СК «Княжа Лайф VIG» - зручні та надійні дорожні сумки СК «Княжа Лайф VIG»!

 

Під час другого семінару, який цього дня було проведено під затишним дахом готелю «Братислава» (м. Київ), начальник відділу по роботі із страховими посередниками СК «Княжа Лайф VIG» Наталія Ганніч подякувала керівництву партнера - Валентину Яцино та Наталії Лаврович за успішне співробітництво, наголосивши на необхідності продовження результативного бізнес-партнерства.

 

Сподіваємось, що результати роботи нашого шановного партнера ТОВ ФКК «Наш Капітал» у 2019 році будуть не менш обнадійливими, ніж у році, що минув, адже злагоджена команда, затребувані страхові продукти та значний досвід успішної співпраці дозволяють з оптимізмом дивитися у майбутнє!

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

1_1.jpg
2-1.jpg
5_2.jpg
6_1.jpg
4_1.jpg
3_1.jpg
bottom of page