top of page

СК «Княжа Лайф VIG» - учасник базового семінару партнера ФКК «Наш Капітал»

17 листопада СК «Княжа Лайф VIG», за запрошенням партнера, взяла участь у черговому базовому навчальному семінарі ФКК «Наш Капітал».

Семінар було проведено в структурі директора 8 рівня Пенкальського Анатолія Петровича, на базі відпочинку « Ягідка малина» (Хмельницька обл., Летичівський район), що значною мірою сприяло не лише плідному навчанню, а й гарному відпочинку учасників.

СК «Княжа Лайф VIG» на семінарі представляв директор департаменту продажів Олександр Гриньков, який ознайомив учасників з історією Групи VIG, її розвитком в Україні, цілями та завданнями на найближче майбутнє. 

 

Виключна надійність, висока довіра клієнтів та партнерів, фінансова стійкість та платоспроможність – ключові фактори, які, на думку учасників семінару, сприяють успішному розвитку VIG – провідної страхової групи Центральної та Східної Європи, а також компаній, що входять до її складу в Україні, і, зокрема, СК «Княжа Лайф VIG», визначаючи вектор її подальшого сталого розвитку.
 

Також на семінарі було відзначено кращих продавців партнера ФКК «Наш Капітал» за найбільший обсяг продаж страхових продуктів СК «Княжа Лайф VIG» та вручено подарунки.

Бажаємо нашому партнеру ФКК «Наш Капітал» вдалих продажів та нових цікавих проектів, спрямованих на подальшу розбудову ринку страхування життя в Україні.
 

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

1-1.jpg
4-1.jpg
6-1.jpg
7-1.jpg
bottom of page