top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

VIG збільшує дивідендні виплати!

Ми раді повідомити, що за підсумками 26 Щорічних загальних зборів, які відбулися 12 травня 2017 року у Wiener Stadthalle (Відень, Австрія), наш головний акціонер -  Vienna Insurance Group AG прийняв рішення збільшити дивідендні виплати з 60 до 80 євроцентів на акцію!
Це еквівалентно розподілу 35,6 відсотків прибутку після сплати податків та неконтролюючої частки. VIG, таким чином, продовжує свою довгострокову дивідендну політику, яка передбачає розподіл не менш ніж 30 відсотків чистого прибутку.
Крім цього, на 26 Щорічних загальних зборах Правління VIG представило огляд 2016 фінансового року і відповіло на запитання акціонерів. Елізабет Штадлер, голова Правління VIG, також представила стратегічну програму «Порядок денний 2020» і прогноз до 2019 року, виходячи з яких, головною метою VIG на цей період є збільшення прибутку до оподаткування в межах від 450 млн. до 470 млн. євро до 2019 року.  VIG також зберігає свою середньострокову ціль щодо співвідношення  витрат до зароблених страхових премій (combined ratio) на рівні 95 відсотків.
Рішення Загальних зборів були прийняті переважною більшістю. Додаткова інформація доступна для скачування на http://www.vig.com/annual-general-meeting.

 

bottom of page