top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Новий партнер з продажу СК «Княжа Лайф VIG» - страховий брокер «Мегалайф-М»!

Ми розширюємо мережу партнерів з продажу програм страхування життя та з гордістю повідомляємо, що 20 червня 2017 року був укладений договір про співпрацю у сфері накопичувального страхування життя між СК «Княжа Лайф VIG» та консалтинговою групою «Мегалайф-М». 
Основним напрямом діяльності групи «Мегалайф-М» є надання консультаційних послуг з оформлення фінансово-накопичувальних програм страхування життя, а також їх супровід. На ринку компанія представлена групою консультантів та менеджерів в різних регіонах країни, що забезпечує максимальне охоплення цільової клієнтської аудиторії.
Як зазначив під час зустрічі з новим партнером Голова Правління СК «Княжа Лайф VIG» Руслан Васютін, підвищення рівня фінансової грамотності населення і, зокрема, обізнаності щодо сучасних страхових продуктів є надзвичайно важливим спільним завданням сьогодні. Тому вкрай актуальним є систематичне розширення кола партнерів, що дозволяє охопити нові сегменти споживачів страхових послуг. І в цьому контексті співпраця з новим партнером з продажу - консалтинговою групою «Мегалайф-М» є черговим етапом стратегії інтенсивного розвитку, якої СК «Княжа Лайф VIG» неухильно дотримується з початку роботи на українському ринку страхування життя. А якісні та сучасні страхові програми, які максимально відповідають потребам українського ринку, дозволяють задовольнити зростаючі вимоги споживачів страхових послуг.
В рамках зустрічі з новим партнером відбулося також інтенсивне навчання керівництва консалтингової групи «Мегалайф-М», в ході я кого було здійснено знайомство з групою VIG в Україні, досягненнями та  ринковою позицією СК «Княжа Лайф VIG» на страховому ринку; розглянуто страхові продукти, особливості заповнення договорів страхування життя та здійснення розрахунків за програмами.
Отже, сподіваємось на подальшу плідну співпрацю, що сприятиме не лише досягненню корпоративних цілей, а й подальшій ефективній розбудові ринку страхування життя в Україні
!

bottom of page