Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Новий партнер з продажу СК «Княжа Лайф VIG» - страховий брокер «Мегалайф-М»!

Ми розширюємо мережу партнерів з продажу програм страхування життя та з гордістю повідомляємо, що 20 червня 2017 року був укладений договір про співпрацю у сфері накопичувального страхування життя між СК «Княжа Лайф VIG» та консалтинговою групою «Мегалайф-М». 
Основним напрямом діяльності групи «Мегалайф-М» є надання консультаційних послуг з оформлення фінансово-накопичувальних програм страхування життя, а також їх супровід. На ринку компанія представлена групою консультантів та менеджерів в різних регіонах країни, що забезпечує максимальне охоплення цільової клієнтської аудиторії.
Як зазначив під час зустрічі з новим партнером Голова Правління СК «Княжа Лайф VIG» Руслан Васютін, підвищення рівня фінансової грамотності населення і, зокрема, обізнаності щодо сучасних страхових продуктів є надзвичайно важливим спільним завданням сьогодні. Тому вкрай актуальним є систематичне розширення кола партнерів, що дозволяє охопити нові сегменти споживачів страхових послуг. І в цьому контексті співпраця з новим партнером з продажу - консалтинговою групою «Мегалайф-М» є черговим етапом стратегії інтенсивного розвитку, якої СК «Княжа Лайф VIG» неухильно дотримується з початку роботи на українському ринку страхування життя. А якісні та сучасні страхові програми, які максимально відповідають потребам українського ринку, дозволяють задовольнити зростаючі вимоги споживачів страхових послуг.
В рамках зустрічі з новим партнером відбулося також інтенсивне навчання керівництва консалтингової групи «Мегалайф-М», в ході я кого було здійснено знайомство з групою VIG в Україні, досягненнями та  ринковою позицією СК «Княжа Лайф VIG» на страховому ринку; розглянуто страхові продукти, особливості заповнення договорів страхування життя та здійснення розрахунків за програмами.
Отже, сподіваємось на подальшу плідну співпрацю, що сприятиме не лише досягненню корпоративних цілей, а й подальшій ефективній розбудові ринку страхування життя в Україні
!

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua