top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Vienna Insurance Group – серед найкращих рекрутерів Європи!

 
Vienna Insurance Group* (VIG) - головний акціонер СК «Княжа Лайф VIG», вперше отримала золоту медаль як провідна страхова компанія в Австрії та Центральній та Східній Європі після трьох поспіль срібних нагород за попередні роки, сягнувши, таким чином, вершини страхової галузі в рамках цьогорічного дослідження BEST RECRUITERS (Найкращі рекрутери).        

 

Біргіт Мосманн, керівнику департаменту персоналу VIG, було надзвичайно приємно отримати золоту медаль: «Ми дуже пишаємося тим, що посіли 1-е місце. З усією енергією ми прагнули досягнути цієї вершини, і я хотіла б ще раз подякувати моїй команді за їх відданість справі. Презентація професійного іміджу та розгляд кандидатів на роботу з належною повагою є надзвичайно важливим для репутації нашої компанії» .

 

Усі компанії Групи прагнуть залучити талановитих працівників, чиї методи та відданість справі найкраще відповідають корпоративній культурі. Підтримка та підвищення професійної кваліфікації, таким чином, є головним пріоритетом стратегії управління персоналом VIG. Сприяння розмаїттю також дуже важливе, оскільки воно створює структуру, яка надає відповідні можливості для розвитку співробітників. VIG знає, що її успіх побудований на надзвичайній відданості справі майже 25 000 співробітників Групи.

 

З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням:

http://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2017/22_Best_Recruiters_Gold_en.pdf

____________________________________________________________________________________

*Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG, створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи близько 25 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі.  В Україні Vienna Insurance Group представлена 4 страховими компаніями: «Княжа Лайф VIG»«Княжа VIG»«Українська страхова група»«Глобус».

bottom of page