Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Вивчаємо нові продукти разом з партнером ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна»

17-18 листопада СК «Княжа Лайф VIG» взяла участь у навчальному тренінгу «ОВБ Алфінанц Україна», що проходив у м. Ужгород.

Головною темою тренінгу для структури Богдана Богдановича Комарницького було визначено вивчення нових продуктів СК «Княжа Лайф VIG», презентованих у вересні 2018 року.

Модератор тренінгу, начальник відділу по роботі із страховими посередниками СК «Княжа Лайф VIG» Наталія  Ганніч, не лише детально ознайомила присутніх з новими програмами страхування: «Ексклюзив Лайф», «Ексклюзив Захист», «Віденські традиції», «Вундеркінд», «Пенсія+», «Захист+», а й поділилася останніми новинами та стратегією подальшого розвитку Компанії та Групи VIG в Україні.

Як зазначили учасники тренінгу, продавці ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна», оновлена продуктова лінійка СК «Княжа Лайф VIG» враховує усі найактуальніші потреби клієнтів, забезпечує ефективний страховий захист і надійне накопичення та є надзвичайно затребуваною на українському ринку страхування життя. І дякуючи тренінгу, вдалося повністю розкрити усі особливості нових страхових продуктів СК «Княжа Лайф VIG».

 

Бажаємо нашому партнеру ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна» успішних продажів, нових клієнтів та досягнення нових вершин у бізнесі, адже дякуючи новим продуктам СК «Княжа Лайф VIG» усе це легко стає реальністю!

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua