top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Вивчаємо нові продукти разом з партнером ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна»

17-18 листопада СК «Княжа Лайф VIG» взяла участь у навчальному тренінгу «ОВБ Алфінанц Україна», що проходив у м. Ужгород.

Головною темою тренінгу для структури Богдана Богдановича Комарницького було визначено вивчення нових продуктів СК «Княжа Лайф VIG», презентованих у вересні 2018 року.

Модератор тренінгу, начальник відділу по роботі із страховими посередниками СК «Княжа Лайф VIG» Наталія  Ганніч, не лише детально ознайомила присутніх з новими програмами страхування: «Ексклюзив Лайф», «Ексклюзив Захист», «Віденські традиції», «Вундеркінд», «Пенсія+», «Захист+», а й поділилася останніми новинами та стратегією подальшого розвитку Компанії та Групи VIG в Україні.

Як зазначили учасники тренінгу, продавці ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна», оновлена продуктова лінійка СК «Княжа Лайф VIG» враховує усі найактуальніші потреби клієнтів, забезпечує ефективний страховий захист і надійне накопичення та є надзвичайно затребуваною на українському ринку страхування життя. І дякуючи тренінгу, вдалося повністю розкрити усі особливості нових страхових продуктів СК «Княжа Лайф VIG».

 

Бажаємо нашому партнеру ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна» успішних продажів, нових клієнтів та досягнення нових вершин у бізнесі, адже дякуючи новим продуктам СК «Княжа Лайф VIG» усе це легко стає реальністю!

DSC_0584_1.jpg
DSC_0585_1.jpg
DSC_0597_1.jpg
bottom of page