top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Нове відео на каналі Княжа Лайф TV!

Шановні клієнти та партнери!
 

Запрошуємо Вас ознайомитися з новим відео на каналі Княжа Лайф TV. Головною темою інтерв’ю цього разу став крос-селінг та особливості його застосування при продажі страхових полісів.
Зазначимо, що крос-селінг (або перехресні продажі) – стратегічний канал продажів СК «Княжа Лайф VIG». Завдяки йому наші клієнти, окрім безпосередньо страхування життя, мають можливість отримати повний спектр страхових послуг в рамках однієї страхової групи - Vienna Insurance Group. І, що особливо важливо, отримати усі гарантії та якість сервісу провідного європейського страховика, якого знають та якому довіряють понад 20 млн. клієнтів в усіх куточках Європи. 
Здійснення ефективних перехресних продажів набуває актуальності у зв’язку із змінами на страховому ринку України, що призводить до суттєвого підвищення вимог до страховиків, їх стабільної та надійної роботи.
Своїм досвідом з крос-селінгу ділиться один з провідних фахівців – директор Львівської обласної дирекції СК «Княжа VIG» Тетяна Михайлівна Копач. Детальніше дивіться у нашому новому відео.

bottom of page