Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Нове відео на каналі Княжа Лайф TV!

Шановні клієнти та партнери!
 

Запрошуємо Вас ознайомитися з новим відео на каналі Княжа Лайф TV. Головною темою інтерв’ю цього разу став крос-селінг та особливості його застосування при продажі страхових полісів.
Зазначимо, що крос-селінг (або перехресні продажі) – стратегічний канал продажів СК «Княжа Лайф VIG». Завдяки йому наші клієнти, окрім безпосередньо страхування життя, мають можливість отримати повний спектр страхових послуг в рамках однієї страхової групи - Vienna Insurance Group. І, що особливо важливо, отримати усі гарантії та якість сервісу провідного європейського страховика, якого знають та якому довіряють понад 20 млн. клієнтів в усіх куточках Європи. 
Здійснення ефективних перехресних продажів набуває актуальності у зв’язку із змінами на страховому ринку України, що призводить до суттєвого підвищення вимог до страховиків, їх стабільної та надійної роботи.
Своїм досвідом з крос-селінгу ділиться один з провідних фахівців – директор Львівської обласної дирекції СК «Княжа VIG» Тетяна Михайлівна Копач. Детальніше дивіться у нашому новому відео.

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua