top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» представила проект «Сross-Selling VIG Ukraine» у Києві


17 квітня в рамках впровадження проекту «Сross-Selling VIG Ukraine», СК «Княжа Лайф VIG» організувала та провела інтенсивний одноденний тренінг для партнерів по групі VIG в Україні –  продавців Київської обласної дирекції CК «Княжа VIG».

     

Черговий семінар проекту пройшов у дружній, активній та динамічній атмосфері. Адже нашим партнерам по Групі VIG в Україні, співробітникам Київської обласної дирекції СК «Княжа VIG» було цікаво дізнатися останні новини щодо пенсійної реформи в Україні та страхування життя як одного з найбільш дієвих інструментів накопичення пенсійного капіталу. 
 

Ефективні та затребувані програми страхування життя, що їх пропонує СК «Княжа Лайф VIG», а саме: «Віденський стандарт» і «Золотий запас», які учасники тренінгу детально розглянули під керівництвом модератора тренінгу - менеджера з навчання та розвитку персоналу СК «Княжа Лайф VIG» Світлани Семенюк, забезпечують не лише надійний страховий захист, а й дозволяють накопичити кошти, що наразі є надзвичайно актуальним. 
 

А здійснювати успішні продажі продуктів зі страхування життя допоможуть навички з комунікації, які учасники тренінгу набули під час навчання.

bottom of page