Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» представила проект «Сross-Selling VIG Ukraine» у Києві


17 квітня в рамках впровадження проекту «Сross-Selling VIG Ukraine», СК «Княжа Лайф VIG» організувала та провела інтенсивний одноденний тренінг для партнерів по групі VIG в Україні –  продавців Київської обласної дирекції CК «Княжа VIG».

     

Черговий семінар проекту пройшов у дружній, активній та динамічній атмосфері. Адже нашим партнерам по Групі VIG в Україні, співробітникам Київської обласної дирекції СК «Княжа VIG» було цікаво дізнатися останні новини щодо пенсійної реформи в Україні та страхування життя як одного з найбільш дієвих інструментів накопичення пенсійного капіталу. 
 

Ефективні та затребувані програми страхування життя, що їх пропонує СК «Княжа Лайф VIG», а саме: «Віденський стандарт» і «Золотий запас», які учасники тренінгу детально розглянули під керівництвом модератора тренінгу - менеджера з навчання та розвитку персоналу СК «Княжа Лайф VIG» Світлани Семенюк, забезпечують не лише надійний страховий захист, а й дозволяють накопичити кошти, що наразі є надзвичайно актуальним. 
 

А здійснювати успішні продажі продуктів зі страхування життя допоможуть навички з комунікації, які учасники тренінгу набули під час навчання.

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua