Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Мотиваційна подорож до Туреччини для найкращих продавців програм СК «Княжа Лайф VIG»

 
У жовтні 2017 року відбулася мотиваційна подорож до Туреччини від страхової компанії «Княжа Лайф VIG» для кращих фінансових консультантів партнера з продажу ТОВ « ФКК «Наш Капітал».    

Чарівна Туреччина розкриває обійми лідерам продаж страхових програм СК «Княжа Лайф VIG»! Яскраве сонце, блакитне море і чудові пляжі, багата екскурсійна програма і безліч розваг – лише невеличка частина того, чим запам’яталася ця подорож нашим переможцям. Багато яскравих вражень залишив сафарі-тур на потужних джипах, а також рафтинг бурхливою гірською річкою, де учасники мали змогу cамостійно керувати човном у непередбачуваних водах.

Незабутні враження залишила і екскурсія у Каппадокію - екзотичне місце з насправді неземними пейзажами, дивовижними кам’яними грибами та містичними  підземними містами.

А найважливіше, мабуть, що відпочинок проходив у колі друзів та однодумців. Адже це якнайкраще стимулює на укріплення командного духу, нові звершення та перемоги. Оскільки в найближчому майбутньому на нашого надійного партнера - ТОВ «ФКК «Наш Капітал» - знову чекає приємний сюрприз  – новий конкурс  від СК «Княжа Лайф VIG»

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua