top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Мотиваційна подорож до Туреччини для найкращих продавців програм СК «Княжа Лайф VIG»

 
У жовтні 2017 року відбулася мотиваційна подорож до Туреччини від страхової компанії «Княжа Лайф VIG» для кращих фінансових консультантів партнера з продажу ТОВ « ФКК «Наш Капітал».    

Чарівна Туреччина розкриває обійми лідерам продаж страхових програм СК «Княжа Лайф VIG»! Яскраве сонце, блакитне море і чудові пляжі, багата екскурсійна програма і безліч розваг – лише невеличка частина того, чим запам’яталася ця подорож нашим переможцям. Багато яскравих вражень залишив сафарі-тур на потужних джипах, а також рафтинг бурхливою гірською річкою, де учасники мали змогу cамостійно керувати човном у непередбачуваних водах.

Незабутні враження залишила і екскурсія у Каппадокію - екзотичне місце з насправді неземними пейзажами, дивовижними кам’яними грибами та містичними  підземними містами.

А найважливіше, мабуть, що відпочинок проходив у колі друзів та однодумців. Адже це якнайкраще стимулює на укріплення командного духу, нові звершення та перемоги. Оскільки в найближчому майбутньому на нашого надійного партнера - ТОВ «ФКК «Наш Капітал» - знову чекає приємний сюрприз  – новий конкурс  від СК «Княжа Лайф VIG»

bottom of page