top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» відзначила лідерів продаж ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна»

20 квітня 2017 року СК «Княжа Лайф VIG» привітала найкращих фінансових консультантів партнера - ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна», які стали лідерами з продажу програм страхування життя у 2016 році.
ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна» - давній та успішний партнер СК «Княжа Лайф VIG», плідна співпраця з яким триває вже понад 10 років, починаючи з 2007 року. Протягом цього періоду спільними зусиллями нам вдалося реалізувати декілька цікавих проектів, розробити та запустити ряд інноваційних страхових програм.
Високих показників продажу нашому партнеру - ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна» - вдалося досягти завдяки не лише професіоналізму та європейському підходу до обслуговування клієнтів а, й не в останню чергу, значній затребуваності страхових програм, що їх пропонує один з лідерів українського ринку страхування життя - СК «Княжа Лайф VIG»
“Завдяки тому, що фінансовий ринок, як і взагалі вся Україна, переживає зараз не прості часи, мільйони громадян нашої країни переконалися, що при накопиченні та збереженні грошей надійність і гарантії мають виступати на першому плані. Супроводжуючи на сьогоднішній день тисячі українських родин, для мене і моїх колег важливо щоб наші клієнти були впевнені у завтрашньому дні, мали кошти для досягнення своїх як короткочасних так і довготривалих цілей. А в разі настання непередбачуваних подій, мали фінансову підтримку. Тому для вирішення таких задач ми рекомендуємо продукти лише тих фінансових установ, надійність і ділова репутація яких перевірена часом. 
На щастя, в Україні присутні великі міжнародні фінансові групи, які за 150-200 років свого розвитку багаторазово підтвердили свою платоспроможність та дотримання договірних умов, навіть в складних економічних умовах (на жаль, перелічити такі установи можна поки що на пальцях). Вієнна Іншуранс Груп належить саме до таких надійних груп. 
Нам, як фахівцям, в свою чергу, потрібно підібрати для клієнтів комбінації (портфоліо) продуктів різних напрямків, поєднання яких максимально ефективно буде забезпечувати їх потреби. Ми здійснюємо також професійний довготривалий супровід клієнтів по всіх фінансових питаннях. Саме такий комплексний підхід є нашою конкурентною перевагою на ринку фінансового консалтингу”, - зазначив переможець  конкурсу, найкращий продавець страхових програм СК «Княжа Лайф VIG», фінансовий радник Андрій Середа.
Досвід найкращих продавців ще раз доводить, що індивідуальний підхід до клієнтів у поєднанні з дійсно затребуваними програмами страхування життя, завжди дає чудовий результат, спонукаючи до ще більш ефективної та наполегливої роботи.
Голова Правління СК «Княжа Лайф VIG» Руслан Васютін та Перший заступник Голови Правління Ірина Бордюг особисто привітали лідерів продажів і вручили іменні дипломи. А урочистий бізнес-ланч дозволив переможцям особисто поспілкуватися з Правлінням СК «Княжа Лайф VIG» та окреслити плани на поточний рік. А значить, партнерство і надалі продовжує набирати обертів та успішно розвиватися!

bottom of page