Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

«Vision» - нове «обличчя» Ringturm у 2017 році!

 
Цього літа головний офіс Vienna Insurance Group (VIG) - Ringturm (Відень, Австрія) – вже в десятий раз перетвориться у неповторний мистецький витвір. Монументальна інсталяція сербського художника Міхала Мілуновіча перенесе гірський масив в центр австрійської столиці.
В рамках ініціативи, започаткованої Wiener Städtische Versicherungsverein, основним акціонером VIG, Ringturm в черговий, вже в десятий, раз стане символом культурного обміну. «Vision» («Бачення») від Міхала Мілуновіча уособлює культурний діалог між Австрією і Сербією. Ця інсталяція також підкреслює важливість країн Південно-Східної Європи для страхової групи VIG - Wiener Städtische Osiguranje a.d.o. Beograd зріс, щоб стати одним з провідних страховиків Сербії. «Ми раді повідомити, що сербський художник Міхал Мілуновіч розробить дизайн проекту для десятої ювілейної художньої інсталяції Ringturm. Надання Міхалу Мілуновічу цього проекту є виразом нашої високої оцінки його роботи і наявних тісних зв'язків з сербськими партнерами», - коментує Гюнтер Гейер, Голова Правління Wiener Städtische Versicherungsverein.

Інсталяція  «Vision» 

 

Десята художня інсталяція Ringturm знайомить глядачів з видом на величну гору. Робота Міхала Мілуновіча може бути інтерпретована в різних формах, але, водночас, говорить універсальною мовою. Синя гора є домінуючим мотивом, в той час як червоний потяг прямує вгору по крутому схилу до вершини. Завдяки численним синім тонам в живопису, зображення гармонує з небом над містом. Щогла на вершині Ringturm є цінним джерелом метеорологічної інформації для населення Відня, але значення щогли на вершині гори Мілуновіча є спочатку незрозумілим. На відміну від вогнів погоди щогли Ringturm, сигнал, що надсилається в синій ефір антеною на вершині гори, є закодованим. 
«Моя робота «Vision» має справу з людиною і її ставленням до цієї групи, що керується прагненням до трансцендентності. Червоний потяг, що рухається вгору по схилу блакитної гори, є алегорією солідарності і наполегливості - якостей, які стануть в нагоді при підйомі на круту гору. Фунікулер - це транспортний засіб, який веде нас до кращого розуміння самих себе. Антена на вершині гори – це дуже важливий елемент для мене. Це
символ бажання ділитися позитивною енергією з іншими», - сказав Міхал Мілуновіч щодо дизайну 2017 року. Художник, який ніколи безпосередньо не посилається до реальності, бачить гору як символ наших прагнень, на основі яких ми можемо проектувати окремі особисті цілі і принципи, які ми переслідуємо в нашому житті.

Про художника 

Міхал Мілуновіч народився у Белграді у 1967 році та походить з родини художників. «Vision» несе відбиток його дитячого досвіду в студії батьків, а також його ранній інтерес в області географії, машинобудування і картин таких майстрів, як Тіціан і де Кіріко. Мілуновіч навчався у Белграді на факультеті образотворчих мистецтв, а потім в Національній вищій школі образотворчих мистецтв у Парижі. Його багатопрофільна творчість охоплює різні форми вираження: від живопису, креслення і фотографії до скульптури та інсталяції. Мілуновіч викликає подив і цікавість, видаляючи повсякденні предмети, символи і ситуації з їх звичайного контексту. Його вельми виразні роботи розглядають такі фундаментальні теми, як влада, заборона і маніпуляція. 
Його роботи виставлялися багатьма відомими музеями, такими як MUMOK - Музей сучасного мистецтва Ludwig Foundation Vienna (Австрія); Jeu de Paume (Париж, Франція); Музей сучасного мистецтва Saint-Étienne Métropole (Франція); Белградський Музей сучасного мистецтва (Сербія); Стеделійк музей, (Аалст, Бельгія); Musée International des Arts Modestes, (Сет, Франція); PAN – Palazzo delle Arti (Неаполь, Італія); Fridericianum (Касель, НІмеччина) та Віденського Secession (Австрія). 
В даний час його роботи представлені в багатьох державних і приватних колекціях, наприклад: MUMOK - Музей сучасного мистецтва Ludwig Foundation Vienna (Австрія); Musee d'Art і d'Industrie  (Сент-Етьєн, Франція); Moet & Chandon LVMH (Франція); Siemens AG Vienna (Австрія); Белградський Музей сучасного мистецтва (Сербія); Coleccion Solo (Мадрид, Іспанія); Art Collection Telenor (Осло, Норвегія); колекція Ренуар (Франція); колекція Майї Пікассо (Франція); колекція Palazzo Forti (Верона, Італія); колекція Azraq (Марракеш, Марокко); колекція Barzai-Hollander (Брюссель, Бельгія) і Колекція Wiener Städtische osiguranje a.d.o. Beograd.

 

Ringturm як гігантська інсталяція 

«Vision» є десятою інсталяцією, що буде представлена Wiener Städtische Versicherungsverein на будівлі Ringturm протягом літніх місяців. «Огляд попередніх художніх інсталяцій  наповнює мене гордістю, а також підкреслює нашу прихильність продовженню цієї чудової ініціативи задля культурного обміну і робить мистецтво доступним для більш широкої аудиторії», -  зазначив Гюнтер Гейер. 30 друкованих сітчастих листів близько 3 метрів завширшки і до 63 метрів завдовжки  кожен, будуть встановлені, перетворюючи картину Міхала Мілуновіча у видатну художню роботу площею 4000 кв.м. на березі Дунайського каналу, що притягує погляди. Художня інсталяція Ringturm є одним з численних культурних заходів Wiener Städtische Versicherungsverein. Після чотирьох успішних інсталяцій від австрійських художників, починаючи з 2012 року, художникам з-за кордону також було запропоновано створити нові інсталяції - п'ять з десяти робіт є інсталяціями художників з країн Центральної та Східної Європи.
Wiener Städtische Versicherungsverein, що є основним акціонером страхової групи VIG, завжди підтримує культурні та соціальні заходи Групи, акцентуючи увагу на мультинаціональному міжкультурному обміні та створенні середовища, в якому окремі культури можуть успішно спільно розвиватись. Партнерство та ініціативи спрямовані на підтримку діяльності громадських організацій, особливо в країнах Центральної та Східної Європи, в яких присутня VIG.

 

 

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua