top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

VIG Kids Camp 2017 гостинно відчиняє двері!

Цього вікенду близько 500 дітей з 22 європейських країн, серед яких були і 3 дітей співробітників СК «Княжа Лайф VIG» з України, вирушили до Австрії,  аби весело та активно провести два наступні тижня в дитячому таборі VIG!  

Цього літа Wiener Städtische Versicherungsverein запросив дітей співробітників компаній, що входять у групу VIG, до Австрії вже увосьме. Близько 500 дітей з різних країн: Австрії, Болгарії, України, Словаччини, Польщі, Албанії та багатьох інших проведуть 2 наступні тижні в одному з чотирьох найкращих літніх таборів Австрії: “City Camp” в Штреберсдорфі у Відні, “Country Camp” в м. Ваграйн, “Mountain Camp” у м. Бад-Гойзернi, або ж “Lake Camp” у м. Зеебоден.
Окрім походів, екскурсій, спортивних ігор та плавання, під час перебування в таборі діти також відвідають будинки для людей похилого віку. Спільно з кураторами діти підготують низку пісень та танцювальних виступів для мешканців цих закладів. 
Одним з найважливіших напрямків, запланованих на 2017 рік, є майстер-клас з Луїсом Ламмерхубером на тему миру. Відомий австрійський фотограф, автор та видавець Луїс Ламмерхубер проведе майстер-класи у всіх чотирьох таборах. Отже, діти отримають можливість подати свої фотографії на фотопремію Альфреда Фріда, яка вперше в 2017 році включатиме окрему категорію для людей віком до 14 років.
Тож цей незабутній відпочинок дасть змогу дітям співробітників VIG не лише відпочити, а й з користю провести час: побачити нові міста, познайомитися з однолітками з різних країн, розширити свій кругозір. Цей проект створений, аби об’єднати дітей з різних європейських країн та в ігровій формі навчити їх розуміти один одного. Vienna Insurance Group повсякчас сприяє обміну культурними цінностями та змалечку привчає до інтернаціоналізованого світу.

bottom of page