Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

VIG Kids Camp 2017 гостинно відчиняє двері!

Цього вікенду близько 500 дітей з 22 європейських країн, серед яких були і 3 дітей співробітників СК «Княжа Лайф VIG» з України, вирушили до Австрії,  аби весело та активно провести два наступні тижня в дитячому таборі VIG!  

Цього літа Wiener Städtische Versicherungsverein запросив дітей співробітників компаній, що входять у групу VIG, до Австрії вже увосьме. Близько 500 дітей з різних країн: Австрії, Болгарії, України, Словаччини, Польщі, Албанії та багатьох інших проведуть 2 наступні тижні в одному з чотирьох найкращих літніх таборів Австрії: “City Camp” в Штреберсдорфі у Відні, “Country Camp” в м. Ваграйн, “Mountain Camp” у м. Бад-Гойзернi, або ж “Lake Camp” у м. Зеебоден.
Окрім походів, екскурсій, спортивних ігор та плавання, під час перебування в таборі діти також відвідають будинки для людей похилого віку. Спільно з кураторами діти підготують низку пісень та танцювальних виступів для мешканців цих закладів. 
Одним з найважливіших напрямків, запланованих на 2017 рік, є майстер-клас з Луїсом Ламмерхубером на тему миру. Відомий австрійський фотограф, автор та видавець Луїс Ламмерхубер проведе майстер-класи у всіх чотирьох таборах. Отже, діти отримають можливість подати свої фотографії на фотопремію Альфреда Фріда, яка вперше в 2017 році включатиме окрему категорію для людей віком до 14 років.
Тож цей незабутній відпочинок дасть змогу дітям співробітників VIG не лише відпочити, а й з користю провести час: побачити нові міста, познайомитися з однолітками з різних країн, розширити свій кругозір. Цей проект створений, аби об’єднати дітей з різних європейських країн та в ігровій формі навчити їх розуміти один одного. Vienna Insurance Group повсякчас сприяє обміну культурними цінностями та змалечку привчає до інтернаціоналізованого світу.

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua