Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» - учасник семінару партнера ТОВ «Арктур Фінанс»

21 липня СК «Княжа Лайф VIG» взяла участь у черговому навчальному семінарі партнера ТОВ «Арктур Фінанс», який відбувся у м. Ірпінь. 

СК «Княжа Лайф VIG» на семінарі представляла менеджер по роботі зі страховими посередниками Анастасія Некрасова, яка познайомила учасників з історією Групи VIG, її становленням в Україні, а також внеском у розвиток СК «Княжа Лайф VIG». 
 

Як зазначили учасники семінару, приналежність  СК «Княжа Лайф VIG» до провідної страхової групи Центральної та Східної Європи є вагомим фактором, що забезпечує найвищу фінансову стійкість та платоспроможність, сприяє високій довірі клієнтів та партнерів. 
 

Окрім цього, на семінарі було відзначено кращих продавців партнера ТОВ «Арктур Фінанс» Людмилу Марчук і Любов Бабик за найбільший обсяг продаж страхових продуктів СК «Княжа Лайф VIG» за червень та вручено приз переможниці Літньої акції  Юлії Будик. 
 

Бажаємо нашому партнеру ТОВ «Арктур Фінанс» подальших успіхів, які, ми переконані, неодмінно будуть. Адже у нашого партнера є усе необхідне для цього: затребувані та популярні у клієнтів страхові продукти, згуртована та мотивована команда однодумців, а також чітке розуміння цілей подальшого розвитку. 

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua