Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Найкращі продавці страхових програм СК «Княжа Лайф VIG» відвідали Єгипет!

Активно попрацювали – гарно відпочиваємо! У лютому 2017 року відбулася чергова мотиваційна подорож до Єгипту для кращих фінансових консультантів партнера з продажу СК «Княжа Лайф VIG» - ТОВ « ФКК «Наш Капітал».
Такі подорожі, які вже стали доброю традицією, дають можливість ще більше згуртувати команду, комфортно  відпочити та набратися сил для нових звершень у колі однодумців.
Для 15 найкращих фінансових консультантів нашого партнера - ТОВ « ФКК «Наш Капітал» - поїздка до Єгипту та Ізраїлю стала приємною нагородою за результати наполегливої та інтенсивної трьохмісячної роботи.
Як завжди, поїздка вийшла насиченою, яскравою, захоплюючою та багатою на враження. Тепле море, яскраве сонце, екзотична природа та згуртоване коло друзів чи не найкраще сприяли чудовому відпочинку. В Україну учасники поїздки повернулися сповненими позитивною енергією, новими емоціями та неймовірним ентузіазмом ще активніше працювати з СК «Княжа Лайф VIG», підкорюючи нові і нові вершини бізнесу.
Адже в найближчому майбутньому на нашого надійного партнера - ТОВ «ФКК «Наш Капітал» - знову чекає приємний сюрприз  – оголошення нової мотиваційної подорожі від СК «Княжа Лайф VIG»! 
.

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua