top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Філіпп Бардас призначений новим Генеральним cекретарем Vienna Insurance Group

 
1 жовтня 2017 року Філіпп Бардас очолить Генеральний Секретаріат Vienna Insurance Group* (VIG).  

У ролі Генерального секретаря він і його команда будуть відповідати за міжнародні та міжвідомчі проекти, підготовку річних та проміжних звітів та координацію засідань керівних органів. Він стане наступником Сабіни Стіллер, яка в майбутньому буде керувати відділенням страхування автотранспорту Wiener Städtische Versicherung.
 

«Пан Бардас поєднує високий професіоналізм зі стратегічним мисленням, енергійністю та наполегливістю», - коментує Елізабет Штадлер, Голова Правління Vienna Insurance Group. «Як провідний страховик Австрії, Центральної та Східної Європи, Vienna Insurance Group пропонує ряд кар'єрних можливостей. Пан Бардас продемонстрував свої здібності на різних посадах у компаніях Групи VIG і є ідеальним вибором для посади Генерального секретаря».
 

Довідка: Філіпп Бардас народився у 1978 році і здобув юридичну освіту в 2003 році, отримавши ступінь доктора з права університету Відня. Після отримання дозволу на здійснення юридичної практики, він у вересні 2008 року приєднався до юридичного департаменту Wiener Städtische, перш ніж перейти у липні 2010 року до Генерального секретаріату Donau Versicherung, де він був призначений менеджером у лютому 2012 року. У квітні 2015 року він став Генеральним секретарем компанії Donau Versicherung. Одружений і має трьох дітей.
 

З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням: 
http://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2017/15_New_Group_General_Secretary_eng.pdf
____________________________________________________________________________________

* Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG, створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи близько 25 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі.  В Україні Vienna Insurance Group представлена 4 страховими компаніями: «Княжа Лайф VIG», «Княжа VIG», «Українська страхова група», «Глобус». 

bottom of page