top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Перестраховик VIG Re відкриває філію в Парижі

VIG Re, дочірня компанія Vienna Insurance Group, що також виступає перестраховиком СК «Княжа Лайф VIG», розширює європейську присутність відповідно до запланованої стратегії. 

Перестраховик VIG Re (Прага, Чехія) відкриває свою другу філію в Парижі в листопаді 2018 року. Це знаменує наступний крок у подальшій експансії дочірньої компанії VIG на західноєвропейському ринку.
 

Нова філія у Парижі обслуговуватиме клієнтів у Франції, Бельгії та Люксембурзі, а очолить новостворену структуру Патрік Шеврол, який контролював підготовку до старту операцій в Парижі минулого року. Раніше він був відповідальним за Францію, країни Бенілюксу, Португалію та Іспанію.
 

Vienna Insurance Group в рамках своєї управлінської програми «Порядок денний-2020» визначила перестрахувальний бізнес як потенційне джерело зростання. VIG Re, який спочатку був внутрішнім перестраховиком Групи, зараз міцно ствердився як один з провідних перестраховиків у Центральній та Східній Європі. Компанія VIG Re є нішевим гравцем, орієнтованим на конкретні клієнтські та ринкові сегменти, в першу чергу, на місцевих та регіональних первинних страховиків. 
 

«Зважаючи на зростаючу значимість стороннього бізнесу, ми розширили географічне покриття VIG Re у найбільш важливих для нас регіонах Західної Європи шляхом відкриття філій у Франкфурті та Парижі», - зазначив член правління VIG та Голова Спостережної ради VIG Re Пітер Тірінг.
 

З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням: 
https://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2018/30_VIG_Re_opens_branch_in_Paris.pdf 

 

1 копия.jpg
bottom of page