Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Княжа, Княжа Лайф та ДЦП Хелп дарують новорічне свято особливим дітям

 

28 грудня 2016 року в Центрі Дитячої та Юнацької Творчості м. Васільків Київської області відбулася святкова новорічна подія для особливих діточок, які стоять на районному обліку із ураженням центральної нервової системи.

 Страхові компанії “Княжа” та «Княжа Лайф» підтримала свято, яке проводилося за ініціативою громадської організації «ДЦП Хелп» разом із Центром Дитячої та Юнацької Творчості м. Васильків.

Яскраву та насичену програму, яка розпочалася з молитви за зцілення та здоров’я від отця Романа (Васильківський храм Великомученика Юрія, УГКЦ), склали виступи юних талантів, спілкування із казковими героями, спільні ігри, візит Діда Мороза та Снігуроньки, творчі майстер-класи, а також багато солодощів!

Руслан Васютін, Голова Правління СК «Княжа Лайф» : «Підтримка такого свята для нас є невід’ємною складовою корпоративної соціальної відповідальності Княжа Лайф. Будуючи наш бізнес на загальнолюдських цінностях і турботі, ми з радістю беремо участь у проектах ДЦП Хелп, роблячи наш скромний внесок в благополуччя українських родин.»

 

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2020  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua