Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» провела навчання фінансових консультантів ФКК «Наш Капітал»

 

29 січня в готелі «Конференц Холл», м.Ірпінь, пройшло навчання фінансових консультантів компанії ФКК «Наш Капітал».

Сьогодні професія фінансового консультанта досить затребувана в Україні. Такий фахівець покликаний надавати кваліфіковані консультації своїм клієнтам зі страхового захисту , збереження та накопичення коштів, допомагати здійснювати фінансове довгострокове планування бюджету сім’ї.

 Продавати накопичувальне страхування життя, складніше, ніж будь-який інший вид страхування. Клієнти, як правило, більш прискіпливі до вибору  страхового партнера зі страхування життя, їм хочеться отримати більше інформації про страхову компанію, надійність, гарантії і консультант повинен задовольнити таку інформативну потребу. Для того щоб чітко структурувати поточні, справжні і майбутні фінансові потреби клієнта і запропонувати оптимальні рішення в сфері особистих заощаджень та інвестицій, фахівець повинен мати високу кваліфікацію і добре орієнтуватися в фінансових послугах.

Професійний продавець та досвідчений менеджер, Олександр Гриньков, Директор департаменту продажів СК «Княжа Лайф VIG», провів тренінг на тему «Професія фінансового консультанта». Присутні отримали розгорнуті відповіді на питання: хто ж такий фінансовий консультант і що він повинен робити? Які основні переваги даної професії і які можливості відкриваються перед фінансовим консультантом? Які труднощі можуть виникнути в процесі роботи і які є оптимальні шляхи їх вирішення?

Отримані знання надихнули і мотивували учасників на подальше зростання і розвиток своїх професійних навичок та на успішний бізнес.

 

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua