top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» провела навчання фінансових консультантів ФКК «Наш Капітал»

 

29 січня в готелі «Конференц Холл», м.Ірпінь, пройшло навчання фінансових консультантів компанії ФКК «Наш Капітал».

Сьогодні професія фінансового консультанта досить затребувана в Україні. Такий фахівець покликаний надавати кваліфіковані консультації своїм клієнтам зі страхового захисту , збереження та накопичення коштів, допомагати здійснювати фінансове довгострокове планування бюджету сім’ї.

 Продавати накопичувальне страхування життя, складніше, ніж будь-який інший вид страхування. Клієнти, як правило, більш прискіпливі до вибору  страхового партнера зі страхування життя, їм хочеться отримати більше інформації про страхову компанію, надійність, гарантії і консультант повинен задовольнити таку інформативну потребу. Для того щоб чітко структурувати поточні, справжні і майбутні фінансові потреби клієнта і запропонувати оптимальні рішення в сфері особистих заощаджень та інвестицій, фахівець повинен мати високу кваліфікацію і добре орієнтуватися в фінансових послугах.

Професійний продавець та досвідчений менеджер, Олександр Гриньков, Директор департаменту продажів СК «Княжа Лайф VIG», провів тренінг на тему «Професія фінансового консультанта». Присутні отримали розгорнуті відповіді на питання: хто ж такий фінансовий консультант і що він повинен робити? Які основні переваги даної професії і які можливості відкриваються перед фінансовим консультантом? Які труднощі можуть виникнути в процесі роботи і які є оптимальні шляхи їх вирішення?

Отримані знання надихнули і мотивували учасників на подальше зростання і розвиток своїх професійних навичок та на успішний бізнес.

 

bottom of page