Від першопрохідця з Австрії до лідера ринку Центральної та Східної Європи

 

22 мільйони клієнтів, 50 компаній у 30 країнах світу – такий підсумок тридцятирічної експансії Vienna Insurance Group. VIG стала першою страхувальною компанією з Західної Європи, яка розпочала свій «наступ» на Центральну та Східну Європу.

Наприкінці 2019 року обсяг страхових премій австрійської компанії склав понад 10 млрд євро. Тоді як у 1990 році, на старті виходу на міжнародний ринок, інвестиції VIG були трохи більше 1 млн євро.

На сьогодні Vienna Insurance Group працює у 30 країнах Європи, поміж яких Німеччина, Хорватія, Швеція, Данія. VIG є провідною страховою групою у країнах Центральної та Східної Європи, покриваючи приблизно 18% ринку. Vienna Insurance Group є лідером на ринку більш ніж двох третин країн регіону.

Збереження та подальше розширення своїх провідних позицій у регіоні ЦСЄ є чіткою метою VIG на наступні роки. Ключовим фактором успішної 30-річної стратегії розширення є саме довготривала та міцна бізнес-орієнтація. Для цього вживається багато різних заходів. Кредо компанії: ми прийшли, щоб залишитися.

Генеральний директор VIG Елізабет Штадлер вважає, що недостатньо бути першим у Центральній та Східній Європі, важливо залишатися в регіоні в періоди кризи. «Наразі пандемія спричиняє значне економічне уповільнення в усіх регіонах світу. Однак, спираючись на поточні прогнози, ми оптимістичні у погляді на відновлення економічної активності у 2021 році».

 

Довідка:

Vienna Insurance Group (Wiener Versicherung Gruppe) є провідною страховою групою в Австрії, Центральній та Східній Європі (ЦСЄ). Акції VIG котируються на Віденській фондовій біржі з 1994 року. Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's присвоїло компанії рейтинг A+ зі стабільним прогнозом. Це найкращий рейтинг серед усіх компаній ATX, провідного індексу Віденської фондової біржі. Vienna Insurance Group (Wiener Versicherung Gruppe) тісно співпрацює з Erste Group, найбільшим роздрібним банком у Центральній та Східній Європі.

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Новини

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua