top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Флешмоб #ятамійполіс від СК «Княжа Лайф VIG»!

Любі друзі!

У світі надзвичайно багато цікавих місць, одне лише згадування про які відразу захоплює подих! Це можуть бути не лише природні дива накшталт гірських вершин, таємничих вулканів, а й рукотворні: Ейфелева вежа, піраміди Єгипту, римський Пантеон, Одеський оперний театр або Палац Потоцьких у Львові, а також екстремальні: повітря, море, гори - усе, що кидає виклик буденності!

 

СК «Княжа Лайф VIG» пропонує Вам стати творцем цікавого та долучитися до флешмобу #ятамійполіс, присвяченому найбільш незвичним місцям нашого світу! Зробіть фото зі своїм страховим полісом (договором) у найбільш незвичних та цікавих місцях України та світу, опублікуйте пост з хештегом #ятамійполіс у себе на сторінці в соціальній мережі Facebook, в якому опишіть місце, де було зроблено фото, а  також додайте саме фото з полісом у незвичайному місті та отримайте можливість виграти один з чудових та корисних  призів! 
У флешмобі мають право брати участь усі клієнти ПрАТ СК «Княжа Лайф VIG», а також клієнти інших страхових компаній.
Флешмоб #ятамійполіс триватиме з 1 квітня по 31 травня 2017 року виключно в соціальній мережі Facebook. 
Автори ТРЬОХ найкращих фото будуть нагороджені:
1. ТУРИСТИЧНОЮ ПАЛАТКОЮ; 
2. ПЛЯЖНОЮ ПАРАСОЛЬКОЮ; 
3. СКЛАДНИМ МАНГАЛОМ.
Крім цього, будуть визначені переможці 5-ти заохочувальних призів, кожен з яких отримає фірмову бейсболку СК «Княжа Лайф VIG».

Ви також можете проголосувати за вподобане фото в групі, натиснувши кнопку «Подобається». 

 

Розкажіть про флешмоб та передайте естафету  #ятамійполіс своїм друзям, знайомим, колегам – усім, у кого є

накопичувальний поліс страхування життя. Підтримайте популяризацію  страхування життя в Україні та збільшіть свої шанси на виграш!
Переможці конкурсу будуть обрані за підсумками засідання експертного журі, а пост, який набере найбільшу кількість лайків, отримає Приз глядацьких симпатій.

bottom of page