Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» розвиває проект «Сross-Selling VIG Ukraine» у Західному регіоні

 
18-19 жовтня в рамках впровадження проекту «Сross-Selling VIG Ukraine», СК «Княжа Лайф VIG» провела інтенсивний 2-денний тренінг для партнерів по групі VIG в Україні –  продавців CК «Княжа VIG» у Західному регіоні.       

Склад учасників тренінгу, що відбувся у Львові, був надзвичайно авторитетним. Окрім керівників та співробітників Вінницької, Волинської, Закарпатської Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської Черкаської та Чернівецької  обласних дирекцій CК «Княжа VIG», у ньому взяло участь керівництво: Голова правління  СК «Княжа Лайф VIG»  та СК «Княжа VIG» Дмитро Грицута, а також радник Правління VIG Жиємовіт Хіршфельд. Отже, кількісний та якісний склад учасників тренінгу наочно демонструють зацікавленість партнерів у розвитку цього перспективного каналу продажів з огляду на наявний попит на продукти зі страхування життя з боку клієнтів   СК «Княжа VIG».
Тренерами виступили директор департаменту продажів СК «Княжа Лайф VIG» Олександр Гриньков та менеджер з навчання та розвитку персоналу Світлана Семенюк.
Дводенний тренінг дозволив нашим партнерам розширити знання щодо страхових програм СК «Княжа Лайф VIG», переваг та особливостей страхових продуктів, а також оптимальних технологій продажу полісів страхування життя. А закріпити нові знання допомогли різноманітні вправи та рольові ігри, завдяки яким усі учасники тренінгу мали змогу удосконалити практичні навички роботи з клієнтами.
Сподіваємось, що завдяки крос-селінгу ми не лише зможемо стати ближче до клієнтів, а і, що найголовніше – комплексно, з мінімальними витратами часу, допомагати вирішувати складні задачі захисту життя та здоров’я клієнтів, забезпечення їх надійного та упевненого фінансового майбутнього.

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua