top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» розвиває проект «Сross-Selling VIG Ukraine» у Західному регіоні

 
18-19 жовтня в рамках впровадження проекту «Сross-Selling VIG Ukraine», СК «Княжа Лайф VIG» провела інтенсивний 2-денний тренінг для партнерів по групі VIG в Україні –  продавців CК «Княжа VIG» у Західному регіоні.       

Склад учасників тренінгу, що відбувся у Львові, був надзвичайно авторитетним. Окрім керівників та співробітників Вінницької, Волинської, Закарпатської Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської Черкаської та Чернівецької  обласних дирекцій CК «Княжа VIG», у ньому взяло участь керівництво: Голова правління  СК «Княжа Лайф VIG»  та СК «Княжа VIG» Дмитро Грицута, а також радник Правління VIG Жиємовіт Хіршфельд. Отже, кількісний та якісний склад учасників тренінгу наочно демонструють зацікавленість партнерів у розвитку цього перспективного каналу продажів з огляду на наявний попит на продукти зі страхування життя з боку клієнтів   СК «Княжа VIG».
Тренерами виступили директор департаменту продажів СК «Княжа Лайф VIG» Олександр Гриньков та менеджер з навчання та розвитку персоналу Світлана Семенюк.
Дводенний тренінг дозволив нашим партнерам розширити знання щодо страхових програм СК «Княжа Лайф VIG», переваг та особливостей страхових продуктів, а також оптимальних технологій продажу полісів страхування життя. А закріпити нові знання допомогли різноманітні вправи та рольові ігри, завдяки яким усі учасники тренінгу мали змогу удосконалити практичні навички роботи з клієнтами.
Сподіваємось, що завдяки крос-селінгу ми не лише зможемо стати ближче до клієнтів, а і, що найголовніше – комплексно, з мінімальними витратами часу, допомагати вирішувати складні задачі захисту життя та здоров’я клієнтів, забезпечення їх надійного та упевненого фінансового майбутнього.

bottom of page