top of page

Місто Рівне зустрічає проект «Сross-Selling VIG Ukraine»

24-25 жовтня, в рамках впровадження проекту «Сross-Selling VIG Ukraine», СК «Княжа Лайф VIG» провела інтенсивний дводенний навчальний тренінг для партнерів по групі VIG в Україні –  продавців CК «Княжа VIG» у м. Рівне.

Окрім Рівненської,  в тренінгу взяли участь колеги з Тернопільської та Хмельницької дирекцій CК «Княжа VIG». Отже, цього разу нам вдалося зібрати на одному заході найкращі практики кросс-селлінгу Західного регіону України, що, безумовно, є надзвичайно позитивним кроком як щодо обміну досвідом, так і подальшого розвитку перехресних продаж.

Модератори тренінгу: директор департаменту продажів СК «Княжа Лайф VIG» Олександр Гриньков та менеджер з навчання та розвитку персоналу СК «Княжа Лайф VIG» Світлана Семенюк ознайомили учасників з новими програмами страхування та поділились успішними техніками кросс-селлінгу. Причому презентовані програми страхування життя настільки сподобались нашим колегам, що три учасника тренінгу відразу придбали собі поліси страхування життя СК «Княжа Лайф VIG»!

Отже, кросc-селлінг – це дійсно ефективний інструмент, який дозволяє значно підвищити лояльність та довіру клієнтів, задовольняючи їх потреби на якісно новому рівні та сприяючи позитивній динаміці продаж. І це підтримують усі наші партнери в рамках проекту «Сross-Selling VIG Ukraine»!

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

2-1.jpg
1-1.jpg
4-1.jpg
5_1.jpg
7-1.jpg
bottom of page