Місто Рівне зустрічає проект «Сross-Selling VIG Ukraine»

24-25 жовтня, в рамках впровадження проекту «Сross-Selling VIG Ukraine», СК «Княжа Лайф VIG» провела інтенсивний дводенний навчальний тренінг для партнерів по групі VIG в Україні –  продавців CК «Княжа VIG» у м. Рівне.

Окрім Рівненської,  в тренінгу взяли участь колеги з Тернопільської та Хмельницької дирекцій CК «Княжа VIG». Отже, цього разу нам вдалося зібрати на одному заході найкращі практики кросс-селлінгу Західного регіону України, що, безумовно, є надзвичайно позитивним кроком як щодо обміну досвідом, так і подальшого розвитку перехресних продаж.

Модератори тренінгу: директор департаменту продажів СК «Княжа Лайф VIG» Олександр Гриньков та менеджер з навчання та розвитку персоналу СК «Княжа Лайф VIG» Світлана Семенюк ознайомили учасників з новими програмами страхування та поділились успішними техніками кросс-селлінгу. Причому презентовані програми страхування життя настільки сподобались нашим колегам, що три учасника тренінгу відразу придбали собі поліси страхування життя СК «Княжа Лайф VIG»!

Отже, кросc-селлінг – це дійсно ефективний інструмент, який дозволяє значно підвищити лояльність та довіру клієнтів, задовольняючи їх потреби на якісно новому рівні та сприяючи позитивній динаміці продаж. І це підтримують усі наші партнери в рамках проекту «Сross-Selling VIG Ukraine»!

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Новини

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua