top of page

Зміни у складі Правління СК «Княжа VIG» та СК «Княжа Лайф VIG»

 

Наглядова рада ПрАТ «УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» та ПрАТ СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» прийняла рішення про реорганізацію складу Правління відповідних компаній
з огляду на фокусування зусиль у напрямку розвитку нон-лайф бізнесу, який нині демонструє
високі результати та потенціал для подальшого зростання.

Пані Ірина Бордюг, Заступник Голови Правління з фінансів ПрАТ «УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» та Перший Заступник Голови Правління ПрАТ СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп», залишає свої посади 31 березня 2020 року.

Починаючи з 1 квітня 2020 року на посаду Заступника Голови Правління
ПрАТ «УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» та ПрАТ СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» призначений Вячеслав Калита. Пан Калита відповідатиме за фінанси та ІТ в обох компаніях.
Перш ніж приєднатися до Групи компаній Vienna Insurance Group, Вячеслав Калита обіймав посади фінансового директора в ПрАТ «Європейське туристичне страхування» (ERV)
та в ПрАТ «СК «Євроінс Україна». Відповідно до рішення Наглядової ради пана Калиту призначено строком до 30 квітня 2023 року.

«Від імені Vienna Insurance Group я хотів би подякувати Ірині Бордюг за 13 років плідної роботи
в страхових компаніях ПрАТ «УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» та ПрАТ СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» (раніше – СК «Юпітер»). Щиро бажаємо пані Бордюг успіхів і професійних досягнень у подальших проектах.

Ми очікуємо, що досвід роботи Вячеслава Калити у міжнародних фінансових групах відчутно посилить позиції  СК «Княжа VIG» та СК «Княжа Лайф VIG», – коментує відповідне рішення Франц Фукс, Голова Наглядової ради ПрАТ «УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» та ПрАТ СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп», перший заступник Голови Правління Vienna Insurance Group.

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

bottom of page