top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Ласкаво просимо до Особистого кабінету клієнта!

Шановні клієнти! СК «Княжа Лайф VIG» стає ближчою і відкритішою для Вас! Ми раді представити наш новий сервіс - Особистий кабінет клієнта, який забезпечує  зручний та ефективний формат ведення комунікацій.

Особистий кабінет клієнта СК «Княжа Лайф VIG» - це онлайн-сервіс, що значно спрощує взаємодію клієнтів з Компанією. По суті, це Ваш особистий помічник, засіб миттєвого зв'язку та довідник, який дозволить Вам отримати усю потрібну інформацію максимально зручно та швидко .

Особистий кабінет клієнта СК «Княжа Лайф VIG» забезпечує:

  • Online-доступ до своїх договорів страхування життя 24 години на добу,

  • Відображення графіку чергових платежів,

  • Автоматичне формування квитанції,

  • Миттєву оnline-оплату,

  • Швидкий доступ до шаблонів типових заяв,

  • Спілкування в чаті з співробітниками Компанії,

  • Актуальні новини в режимі 24/7.

 

Зайти в Особистий кабінет клієнта можна з сайту Компанії www.kniazha-life.com.ua, а процедура авторизації максимально спрощена. Щоб мати змогу зареєструватись в системі, актуалізуйте (за потреби) свій мобільний номер телефону, заповнивши відповідне повідомлення, та надішліть його нам поштовим відправленням на адресу: 04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька 44, ПрАТ "СК "Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп".

При виникненні запитань просимо Вас зв’язатися зі співробітниками служби підтримки клієнтів та партнерів СК «Княжа Лайф VIG» за номером 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні).

 

Реєструйтеся в системі і пізнавайте усі переваги вже зараз!

Особистий кабінет клієнта СК «Княжа Лайф VIG» – це Ваш зручний інструмент управління своїми накопичувальними програмами і комунікації з СК «Княжа Лайф VIG».

До зустрічі у Вашому Особистому кабінеті!

1 копия.jpg
bottom of page